Zamknij

Enej w Kartuzach grał nie tylko na scenie, ale i na boisku

13:34, 03.08.2018 | M.D
REKLAMA
Skomentuj
fot. UM Kartuzy

Zespół Enej nie tylko rozbujał kartuską publiczność na Jarmarku Kaszubskim - okazuje się, że wcześniej muzycy postanowili pograć w piłkę nożną na kartuskim orliku. Wraz z kilkoma miłośnikami tej dyscypliny z Kartuz rozegrali mecz towarzyski. 

Enej - rockowo-folkowy zespół był w sobotę gwiazdą Jarmarku Kaszubskiego. Okazuje się, że członkowie kapeli posiadają nie tylko muzyczny talent, ale i piłkarski. Przed koncertem postanowili "rozgrzać się" na... kartuskim Orliku i pokopać futbolówkę. 

fot. UM Kartuzy

- Do muzyków dołączyło trzech miejscowych reprezentantów, dzięki czemu w składach 6 na 6 rozegrany został mecz towarzyski. Nieważny był wynik, choć przyznać trzeba, że łącznie padło ponad 10 bramek - relacjonuje Urząd Miejski w Kartuzach. 

Był też czas na wspólne zdjęcia i oczywiście autografy. Sportowy wysiłek nie wyczerpał sił muzyków - wręcz przeciwnie: wieczorem w Parku Solidarności dali świetny koncert (fotorelacja z koncertu).

fot. UM Kartuzy

fot. UM Kartuzy

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

JurijJurij

0 5

A kogo interesuje zespół o nazwie gloryfikującej płk. UPA który osobiście kierował ludobójstwem Polaków na Ukrainie. 14:08, 05.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone