Zamknij

Żeglarze UKŻ Lamelka wywalczyli brązowy medal

13:38, 22.08.2018 | nadesłane/H.K.
REKLAMA
Skomentuj
fot.nadesłane/Lamelka

UKŻ Lamelka po raz pierwszy w historii z 17 punktami w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży!  Z pięciu załóg żeglarskich klasy Cadet, trzy walczyły o podium i ostatecznie wywalczyły 14 miejsce dla klubu.

W klasyfikacji indywidualnej Hubert Kurjańczyk i Weronika Marszalik zajęli III miejsce. Jest to kolejny brązowy medal w historii klubu UKŻ Lamelka. Kolejne załogi walczące o podium to: Bartek Szlija i Oskar Plichta oraz Paweł Kajeta i Tymoteusz Roszkowski uzyskali po 16 punktów uzyskując V i VI miejsce.

Najmłodsza załoga męska: Marcel Kurjańczyk i Filip Nowak zawalczyli o XI miejsce w pierwszym sezonie. Wśród dziewczyn Agnieszka Kąkol i Wiktoria Krauza również zajęły XI miejsce.

fot.nadesłane/Lamelka

Klub składa podziękowania trenerowi Grzegorzowi Formeli za osiągnięte wyniki oraz za wsparcie merytoryczne podczas przygotowań do MŚ i OOM trenerowi z Poznania Piotrowi Szycy, byłemu zawodnikowi i wieloletniemu trenerowi klasy Cadet. Szczególne podziękowania dla sponsora: firmy Lamel Rozdzielnice z Pępowa oraz za udzielone wsparcie w  ramach środków na realizację zadania publicznego Gminie Kartuzy.

(nadesłane/H.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

Gratulacje! Gratulacje!

6 0

Brawo! 14:32, 22.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Brawo!Brawo!

4 0

Zdolna młodzież :-) 23:32, 22.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

:):)

1 0

Brawo, Brawo, Jesteśmy dumni z takiej drużyny !!!
14:41, 24.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone