Zamknij

Rebelia z medalami Mistrzostw Polski w Kickboxingu kick-light kadetów

13:59, 12.03.2019 | Rebelia Kartuzy/oprac.W.D.
REKLAMA
Skomentuj
fot.Rebelia Kartuzy

Świetnie spisali się podopieczni Patryka Zaborowskiego podczas Mistrzostw Polski w grupie wiekowej kadet. Zawodnicy z Kartuz zdobyli 4 medale, w tym dwa złote oraz tytuł najlepszego zawodnika, który powędrował w ręce Armina Wilczewskiego z Tokar.

Tytuły Mistrzów Polski zdobyli Armin Wilczewski +69 kg oraz Nikola Zaborowska - 46 kg. Zawodnicy utrzymali bardzo dobrą dyspozycje sportową potwierdzając swoją przynależność do ścisłej czołówki Polskiego kickboxingu. Rebelianci stoczyli kolejno 4 i 3 walki aby sięgnąć po upragnione złoto. W przypadku Nikoli Zaborowskiej, córki szkoleniowca Rebelii Patryka Zaborowskiego, to czwarty tytuł mistrzyni Polski natomiast u Armina trzeci wygrany czempionat.

Równie dobrze spisali się Adam Miłosz (52 kg) oraz Damian Czaja (32 kg) przywożąc na Kaszuby brązowe krążki. Niesamowitych emocji dostarczyli w swoich walkach mieszkaniec Żukowa i Kobysewa, którzy ostatecznie przegrali swoje walki półfinałowe z późniejszymi Mistrzami Polski - zawodnikami z Gorzowa Wielkopolskiego oraz Legionowa.

Niewiele zabrakło Karinie Pioch z Kartuz oraz Kacprowi Śleszyńskiemu ze Szklanej, którzy przegrali swoje ćwierćfinały z przedstawicielami Nowego Dworu Mazowieckiego i Włocławka. Droga tych młodych zawodników właśnie się rozpoczyna, a debiut w Mistrzostwach Polski, w których wzięło udział 278 zawodników z 64 klubów, można uznać za udany. Jak podkreśla trener Patryk Zaborowski, wszyscy zawodnicy zebrali potężny bagaż doświadczeń i po raz kolejny pokazali ze z Kaszubami trzeba się liczyć.

Zawodnicy dziękują sponsorom: Sebastianowi Miłoszowi, Arturowi Słabkowi oraz Robertowi Rodzie za pomoc w organizacji wyjazdu.

(Rebelia Kartuzy/oprac.W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

BrawoBrawo

1 0

Brawo dla młodzieży za to że chcą czegoś więcej niż tylko gry komputerowe i tv! 23:04, 12.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone