Zamknij
REKLAMA

Kartuzy. Sportowcy i trenerzy powitali wicemistrza Europy w zapasach

10:46, 16.04.2019 | M.Dz./info: mat.pras.
Skomentuj
fot. nadesłane/Cartusia Kartuzy
REKLAMA

Gevorg Sahakyan, srebrny medalista mistrzostw Europy w zapasach został wczoraj przywitany w Kartuzach przez swoich kolegów i kartuskich sportowców. Były kwiaty, gratulacje i życzenia.

Przywitanie wicemistrza Europy odbyło się w sali SP nr 1 w Kartuzach, z którą od początku swojego istnienia związane są kartuskie zapasy. Gevorg Sahakyan usłyszał wiele ciepłych słów, życzeń i gratulacji od przedstawicieli Rady Miejskiej w Kartuzach, trenerów i kolegów z sekcji. Dodatkowymi gośćmi tym razem były zawodniczki koszykówki wraz z trenerem Arkadiuszem Blokiem.

fot. nadesłane/Cartusia Kartuzy

- Widać, że takie sukcesy wzbudzają w nas spore emocje i są dla wszystkich powodem do dumy - podkreślają władze klubu Cartusia Kartuzy.

Wyróżnione zostały także młode zapaśniczki: Paulina Rejter, Dominika Konkel, Aurelia Godzińska i Agnieszka Stankowska, które w minioną sobotę zdobyły swoje nieco skromniejsze medale na Otwartych Mistrzostwach Kociewa.

-  Od jutra wchodzimy w stały reżim treningowy, który jest podstawą do osiągania podobnych wyników. Wszystkim, którzy wzięli udział i byli obecni w tym momencie na sali serdecznie w imieniu medalisty dziękujemy! - informują władze klubu.

Gevorg Sahakyan to ormiański i od 2016 roku polski zapaśnik startujący w stylu klasycznym. Srebrny medal wywalczył w minioną niedzielę podczas Mistrzostw Europy w Bukareszcie. Jest także m.in. brązowym medalistą mistrzostw świata w 2018. Na co dzień trenuje w Cartusii Kartuzy pod okiem trenera Bartłomieja Pryczkowskiego.

(M.Dz./info: mat.pras.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

niemam_nickniemam_nick

8 0

Gratulacje, ten medal to efekt lat poświęcenia.
Powodzenia w przyszłych startach, aby zwieńczyły one start w na Igrzyskach Olimpijskich Tokyo. 11:39, 16.04.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

waldek74waldek74

1 1

bez sponsorów nie będzie wyników 12:31, 16.04.2019


DżemDżem

1 2

Jest sukces i od razu ryjowce ustawiają się do fotek .
Oby nie było z chłopakiem tak jak z Mammedem . Cała Polska go kochała . Do czasu . 07:41, 17.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PolPol

2 2

Bardzo fajne uhonorowanie zwycięzcy wicemistrza Europy w zapasach. O ile pamiętam Mateusza Jereczek mistrza Świata w Kick boxingu nie witano wcale, ani nic za to nie dostał, szkoda, że nie wszyscy są tak samo traktowani 07:58, 17.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA