Zamknij

W czwartek w Kartuzach startują nowe zajęcia Stars cheerleaders

15:27, 24.04.2019 | nadesłane/AMS
REKLAMA
Skomentuj
fot.materiał AMS

Stars cheerleaders to propozycja dla wszystkich młodych miłośniczek akrobatyki, tańca, muzyki i oczywiście dobrej zabawy. Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach wiekowych - dedykowane są dziewczynkom w wieku 4 - 12 lat! Teraz można zadbać o rozwój i zdrowie swojej małej pociechy i połączyć to z tańcem, muzyką i elementami gimnastycznymi.

Organizatorzy przedsięwzięcia, którzy prowadzą już od dłuższego czasu Akademię Młodego Sportowca, podkreślają, że nowa propozycja, to nie są zwykłe zajęcia taneczne.

- Pragniemy przekazać dzieciom sportową wersję cheerleadingu rodem z amerykańskich filmów i zaszczepić w nich pozytywną energię do ruchu w rytm muzyki, dyscyplinę, pracowitość, a także wypracować estetykę ruchu - mówi Klaudia Węgrzynowska, jedna z najlepszych cheerleaderek w Polsce, trenerka Stars. - Uczestniczki poznają tajniki cheerleadingu, będą tworzyć układy, uczyć się podstawowych elementów gimnastycznych, poprawiać zdolności motoryczne, a cała nauka odbywać się będzie poprzez zabawę, także w rytm muzyki, wzmacniać samoocenę oraz pewność siebie.

Profesjonalne treningi odbywać się będą pod okiem najlepszych trenerek i zawodniczek cheerleadingu w Polsce – Klaudii Węgrzynowskiej i Dominiki Szwedy. To utytułowane zawodniczki występujące na co dzień i szkolące grupy juniorskie w renomowanym klubie Baltica Cheerleaders.

Organizatorzy zapraszają do udziału w zajęciach 1 lub 2 razy w tygodniu – poniedziałek lub czwartek. Zajęcia pokazowe odbędą się w najbliższy czwartek, 25 kwietnia.

czwartki
gr. 4-6 lat – 16:30
gr. 7-12 lat – 17:30

poniedziałki
gr. 4-6 lat – 16:30
gr. 7-12 lat – 17:30

Miejsce: sala gimnastyczna – ul. Klasztorna 4 przy Liceum Ogólnokształcącym. Z uwagi na specyfikę zajęcia przez cały rok odbywają się w sali gimnastycznej.

Zajęcia skierowane do wszystkich dziewczynek w wieku 4 - 12 lat lubiących aktywność fizyczną, taniec, muzykę i zabawę! Więcej na ten temat na
www.ams-sport.pl.

(nadesłane/AMS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

A czy wielkie żółteA czy wielkie żółte

0 0

pompony już przygotowane ?? 18:57, 24.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone