Zamknij
REKLAMA

Somonińska liga halówki. Zmiana lidera

08:54, 02.01.2020 | nadesłane/oprac.W.D.
Skomentuj fot.nadesłane
REKLAMA

Piąta i zarazem ostatnia kolejka Somonińskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w roku 2019 znów przyniosła sporo emocji. Mecze tym razem odbywały się na hali w Kiełpinie. Już pierwsze spotkanie, które zapowiadało się jako jeden z dwóch hitów tej kolejki z pewnością było jednym z najciekawszych meczów tegorocznej ligi.

Dotychczasowy lider Atom Goręczyno podejmował trzeci w tabeli Miodzio Team Kiełpino i od początku inicjatywę przejął zespół z Kiełpina i do przerwy prowadził już 3:0. W drugiej połowie nie mający już nic do stracenia zespół Atomu śmielej zaatakował i po dwóch bramkach Szymona Kotłowskiego doprowadził do ciekawej końcówki, w której mimo okazji z obu stron nie padły już żadne bramki i drużyna z Goręczyna poniosła pierwszą porażkę.

W drugim spotkaniu również po zaciętej walce ostatecznie zespół GTS Gdynia wygrał z Koop Borkowo 4:3. Kolejny mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Bell Domu Borowiec nad ostatnim w tabeli Ball Race Goręczyno. Dla Bell Domu aż sześć bramek zdobył Robert Kitowski, a hat tricka dołożył Szymon Markowski.

fot.nadesłane

W czwartym meczu nie bez problemów Agenty Brodnica pokonały Asy z B klasy Kolonia 4:2. Ostatni mecz miał być kolejnym bardzo dobrym widowiskiem, gdyż wicelider Nokaut Somonino podejmował zawsze groźny zespół Auto Farbex Przodkowo. Jednak zespół z Somonina pewnie wygrał 9:4, a cztery bramki dla zwycięzców zdobył Dawid Gliwa. Tym samym zespół Nokautu został liderem tabeli i jedynym już zespołem bez porażki.

W najbliższą sobotę 4 stycznia odbędzie się szósta i zarazem pierwsza tegoroczna kolejka. Podobnie jak w poprzedniej mecze od godz. 16.15 będą rozgrywane na hali w Kiełpinie. Po raz kolejny zapowiadają się bardzo ciekawe mecze. Już w pierwszym zagrają wicelider Agenty Brodnica z czwartym w tabeli Atomem Goręczyno, natomiast w trzecim meczu trzeci w tabeli Miodzio Team Kiełpino podejmie silny zespół Auto Farbex Przodkowo. Ciekawą przeprawę powinien mieć również lider Nokaut Somonino, który podejmie z co raz lepiej grający GTS Gdynia.

Tabela:

1. NOKAUT SOMONINO 13; 33 : 17
2. AGENTY BRODNICA 12; 23 : 14
3. MIODZIO TEAM KIEŁPINO 12; 24 : 16
4. ATOM GORĘCZYNO 10; 25 : 13
5. GTS GDYNIA 7; 28 : 18
6. AUTO FARBEX PRZODKOWO 7; 23 : 22
7. BELL-DOM BOROWIEC 6; 29 : 21
8. KOOP BORKOWO 6; 26 : 25
9. ASY Z B KLASY KOLONIA 0; 12 : 31
10. BALL RACE GORĘCZYNO 0; 9 : 55

Najlepsi strzelcy:

11 goli Dawid Gliwa (Nokaut Somonino)
 
10 goli Robert Kitowski (Bell-Dom Borowiec)
 
8 goli Andrii Gladun (GTS Gdynia), Szymon Kotłowski (Atom Goręczyno)
 
7 goli Dariusz Bobrowski (Koop Borkowo), Nikodem Czaja (Nokaut Somonino), Sebastian Kąkol (Miodzio Team Kiełpino), Maciej Młyński (Auto Farbex Przodkowo)
(nadesłane/oprac.W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA