Zamknij
REKLAMA

Somonińska liga halówki. Sześć drużyn walczy o podium

11:13, 19.01.2020 | M. Lamk
REKLAMA
Skomentuj
fot.M.Lamk

Drużyny biorące udział w  rozgrywkach Somonińskiej Ligi Halowej Drużyny rozegrały kilka emocjonujących meczów stojących na wysokim poziomie. Już w pierwszym, w którym zagrały ciągle walczące o podium zespoły Agentów Brodnica i Auto Farbex Przodkowo doszło do bardzo ciekawego spotkania.

Do przerwy 3:2 prowadziła drużyna z Przodkowa i gdy przez większość trwania drugiej połowy trwała zacięta walka wynik końcowy wydawał się niewiadomą. Wtedy swój kunszt piłkarski wykazał Jakub Kąkol, który strzelając ostatecznie cztery bramki poprowadził Agenty do zwycięstwa 8:4. W drugim spotkaniu doszło do bratobójczego pojedynku zawodników na co dzień w zdecydowanej większości grających w Amatorze Kiełpino.

Mecz ten okazał się hitem nie tylko tej kolejki, ale i chyba całej ligi. Po bardzo dobrej grze z obu stron emocje trzymały w napięciu do samego końca i ostatecznie padł zasłużony remis 5:5. Kolejne dwa mecze nie przyniosły już tylu wrażeń, gdyż wygrywali je zdecydowanie faworyci grając z ostatnimi w tabeli zespołami.

Najpierw Koop Borkowo, dla którego cztery bramki zdobył Kacper Klasa pokonał Asy z B klasy Kolonia 12:3, a następnie wicelider Atom rozbił w derbach Goręczyna ostatni w tabeli Ball Race 13:3. Dla zwycięzców aż sześć bramek zdobył Bartosz Stencel, a pięć dołożył Szymon Kotłowski. W ostatnim meczu tej kolejki wróciliśmy do emocji, gdyż po zaciętym pojedynku GTS Gdynia pokonał Bell Dom Borowiec 5:4, a na otarcie łez po hat tricku Roberta Kitowskiego zespół Bell Domu ma obecnie lidera klasyfikacji strzelców.

Przed uczestnikami rozgrywek kolejne spotkania, a wśród nich ciekawie zapowiada się mecz lidera Nokautu Somonino z trzecimi obecnie Agentami Brodnica, a ciekawie powinno być z pewnością w meczu walczących ciągle o podium Miodzio Team Kiełpino z GTS Gdynia.

Tabela:

1. NOKAUT SOMONINO 17 ; 42:25
2. ATOM GORĘCZYNO 16 ; 44:21
3. AGENTY BRODNICA 15 ; 36:24
4. MIODZIO TEAM KIEŁPINO 13 ; 33:27
5. AUTO FARBEX PRZODKOWO 10 ; 33:34
6. GTS GDYNIA 10 ; 36:26
7. KOOP BORKOWO 9 ; 42:33
8. BELL-DOM BOROWIEC 9 ; 38:30
9. ASY Z B KLASY KOLONIA 1 ; 19:47
10. BALL RACE GORĘCZYNO 1 ; 16:72
(M. Lamk)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone