Zamknij
REKLAMA

Zapasy. Aleks Mielewczyk Mistrzem Polski

11:04, 07.09.2020 | GKS Cartusia/oprac.W.D.
Skomentuj fot.GKS Cartusia
REKLAMA

Nikodem Drewa (kat.60 kg), Andrzej Drewa (kat. 63 kg), Narek Mkhitaryan (kat. 67 kg),  Aleksander Mielewczyk (kat. 67 kg) - to skład z którym trener Bartłomiej Pryczkowski wyruszył do Raciborza, aby powalczyć o mistrzowskie tytuły na rok 2020.

Faworytem kartuskiej ekipy był Aleks Mielewczyk, ale pozostali też ruszali z Kartuz z zamiarem powalczenia o medale. Do strefy medalowej dotarła trojka. Nikodem Drewa w walce o brąz zmierzył się z Grzegorzem Kunkelem (Olimpijczyk Radom) i mimo dobrej postawy poniósł porażkę zajmując piąte miejsce.

Młodszy z braci Drewa, Andrzej wywalczył brąz pokonując w decydującej walce Kacpra Konczalika (SKS Unia) to duży sukces i spora niespodzianka. Do finału dotarł Aleksander Mielewczyk, który w pięknym stylu zdobył złotym medal Mistrzostw Polski pokonując Huberta Dęborowskiego z KS Wisłoka. W turnieju stoczył cztery walki wszystkie wygrywając przez przewagę techniczną. Narek Mkhitaryan zajął VIII miejsce Drużynowo GKS Cartusia zdobyła 6 miejsce pośród 33 klubów.

fot.GKS Cartusia

fot.GKS Cartusia

(GKS Cartusia/oprac.W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

 Nelson Nelson

5 0

Super tak trzymajcie chłopaki. Brawo Aleks ! 12:47, 07.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TaaaaTaaaa

2 0

Brawo Narek.! 17:20, 07.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA