Zamknij

Pierwsze walki najmłodszych zapaśników

11:11, 30.05.2021 | GKS Cartusia/oprac.W.D.
Skomentuj fot.GKS Cartusia
REKLAMA

Międzyszkolna Liga UKS to cykl zawodów w zapasach dla  najmłodszych. Zapaśnicy z Kamienicy Królewskiej, Przodkowa, Staniszewa i Kartuz w miniony piątek spotkali się na pierwszym turnieju z tego cyklu.

Jak zawsze walki najmłodszych to przede wszystkim emocje zarówno walczących jak i ich rodziców. Pierwsze medale, zwycięstwa i porażki, miejsca na podium to zawsze są niezapomniane  chwile.

fot.GKS Cartusia

Kategoria 33 Kg

1. miejsce Browarczyk Aniela GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Chruścińska Wiktoria KS Kamienica Królewska

Kategoria 38 kg

1. miejsce Browarczyk Wiktoria GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Klein Julia GKS Cartusia Kartuzy

Kategoria 26 kg

1. miejsce Treder Jakub GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Sokołowski Antek GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Okrój Bartłomiej KS Kamienica Królewska

Kategoria 27 kg

1. miejsce Zelewski Patryk GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Skrzypkowski Artur KS Kamienica Królewska
3. miejsce Kuchta Nikodem GKS Cartusia Kartuzy

Kategoria 28 kg

1. miejsce Maćkowski Hubert GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Woźniak Wiktor KS Kamienica Królewska
3. miejsce Szreder Wojciech GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Nowicki Antek GKS Cartusia Kartuzy

Kategoria 32 kg

1. miejsce Szreder Jakub GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Okrój Maciej KS Kamienica Królewska
3. miejsce Ekman Oskar KS Kamienica Królewska
3. miejsce Karczewski Jacek GKS Cartusia Kartuzy

Kategoria 35 kg

1. miejsce Skrzypkowski Patryk KS Kamienica Królewska
2. miejsce Zwara Daniel KS Kamienica Królewska
3. miejsce Kleina Nikodem GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Stenka Filip KS Kamienica Królewska

Kategoria 36 kg

1. miejsce Pawelczyk Marcel GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Formela Kajetan KS Kaminica Królewska
3. miejsce Formela Marcel KS Kamienica Królewska
3. miejsce Plichta Antoni GKS Cartusia Kartuzy

Kategoria 41 kg

1. miejsce Pryczkowski Szymon GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Malc Szymon GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Cymerman Filip KS Kamienica Królewska
3. miejsce Zimerman Julian GKS Cartusia Kartuzy

Kategoria 46 kg

1. miejsce Ławicki Jakub UKS Orlik Zapasy Przodkowo
2. miejsce Borówka Nikodem KS Kamienica Królewska
3. miejsce Sokołowski Mikołaj GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Krausa Sebastian GKS Cartusia Kartuzy

Kategoria 50 kg

1. miejsce Zwara Kacper KS Kamienica Królewska
2. miejsce Langa Seweryn KS Kamienica Królewska

Kategoria 53 kg

1. miejsce Flis Oliwier KS Kamienica Królewska
2. miejsce Gliniecki Wiktor GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Langa Sebastian KS Kamienica Królewska

Klasyfikacja Drużynowa

1. miejsce GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce KS Kamienica Królewska
3. miejsce UKS Orlik Zapasy Przodkowo
(GKS Cartusia/oprac.W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

CartCart

1 0

W tych kartuskich zapasach wszyscy są fajni dzieciaki rodzice trenerzy i są wyniki!!! 10:37, 31.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%