Ogniwo Sopot - Cartusia 1923 Kartuzy 4:5

21:58, 30.08.2021 GKS Cartusia 1923/oprac.W.D. Aktualizacja: 21:59, 30.08.2021
Skomentuj fot.GKS Cartusia 1923 fot.GKS Cartusia 1923

Młodzi piłkarze Cartusii 1923 w sobotnim meczu pokonali na wyjeździe Ogniwo Sopot 4:5 (2:1). Bramki dla Cartusii strzelali: Filip Kitowski oraz Michał Wierzchołowski, Oliwier Hara i Jakub Toruńczak.

Spotkanie od początku było bardzo wyrównane. Pierwsza bramka padła w 26 minucie meczu i Ogniwo zyskało przewagę 1:0, ale w 42 minucie Kartuzianie doprowadzili do remisu.

Ale jeszcze przed przerwą Ogniwo zdołało zdobyć kolejną bramkę wygrywając 2:1. Podwyższyli wynik krótko po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania.  Piłkarze Cartusii 1923 nie zrezygnowali jednak z walki. Zdołali wyrównać, a przed końcem spotkania zdobyli solidną przewagę.

Składy drużyn:

Cartusia: Bogdziewicz- Olszewski, Szymański, Ptach, Laskowski- Radomski (46’Hara), Kitowski, Bodzak (kpt) (61’ Raczyński), Formella, Toruńczak- Wierzchołowski (61’ Bucior, 90+2 Poroszewski); Rez.: Płotka- Goll, Raczyński, Poroszewski, Hara, Bucior,

Ogniwo: Borkowski- Sobczyk (kpt), Błaszczykowski (67’ Jakubiak), Bloch, Galuhn, Szydłowski, Szajerski (79’ Karpus), Checholiński (70’ Zanewycz), Czerwiński, Boroń (66’ Kania), Pawlicki (75’ Ignatowicz); Rez.: Robakowski, Jakubiak, Karpus, Ignatowicz, Bezek, Zanewycz, Kania;

Bramki: 1:0 Szejerski (26’), 1:1 Wierzchołowski (42’), 2:1 Bloch (43’), 3:1 Bloch (48’), 3:2 Kitowski (55’), 3:3 Hara (77’), 3:4 Toruńczak (79’), 3:5 Kitowski (89’ k.), 4:5 Zanewycz (90+2’).

Kartki

Cartusia: Hara (ż), Bogdziewicz (ż); Ogniwo : Szydłowski (ż), Czerwiński (ż), Sobczyk (ż), Bloch (ż);