Cartusia 1923 wygrała sparing z Gryfem Wejherowo 2:1

18:02, 16.01.2023 GKS Cartusia 1923/oprac.W.D. Aktualizacja: 20:20, 16.01.2023
Skomentuj fot.GKS Cartusia 1923 fot.GKS Cartusia 1923

Piłkarze III ligowej Cartusii 1923 Kartuzy zmierzyli się w drugim sparingu z czołową drużyną IV ligi Gryfem Wejherowo. Pojedynek ten wygrali kartuzianie 2:1, choć to przeciwnicy początkowo prowadzili.

Cartusia 1923 straciła bramkę w 21 minucie meczu, ale już na przerwę drużyny schodziły z boiska przy remisie 1:1. W drugiej części spotkania przewagę zdołali osiągnąć kartuzianie, zdobywając drugą bramkę. Do końca spotkania zdołali utrzymać ten wynik.

Skład Cartusii: I połowa : Michalak- Olszewski, test, test, test- Poreba J., Kopania, Dobek, test, Trela- Zelenevych; II połowa : Dąbrowny- Poręba M., Garbacik, test, Kopania- Parulski, Szalecki, Kobiella, Żukowski, test- Marczak;