Zamknij

Wspólne występy Don Vasyla i rockowych Czarodziei z Kaszub

11:24, 11.09.2018 | nadesłane/oprac.M.B.
REKLAMA
Skomentuj

Rockowy zespół dziecięcy Czarodzieje z Kaszub wystąpi wkrótce jako support gwiazdy cygańskiej muzyki - Don Vasyla. Młodych muzyków z Kaszub będzie można zobaczyć już 16 września w Żukowie i 23 września w Przywidzu. 

Po wielu spektakularnych występach, chociażby w Familiadzie czy w Mam Talent, zespół Czarodzieje z Kaszub uświetnił swoim żywiołowym występem święto plonów w Przywidzu. Przypadek chciał, że na uroczystości pojawił się manager Don Vasyla, który zachwycił się występami młodych artystów, ich świeżością, temperamentem muzycznym i profesjonalizmem. Zaproponował, aby Czarodzieje występowali przed gwiazdą cygańskiej muzyki na koncertach, które odbędą się 16 września w Żukowie oraz 23 września w Przywidzu. Mieszkańców tych miejscowości czeka więc podwójna przyjemność.

Przypomnijmy, że ważnym wydarzeniem w życiu zespołu będzie współpraca z Markiem Piekarczykiem i jego występ w teledysku do piosenki "Podaruj życie". We wrześniu ekipa zaczyna kręcić zdjęcia. Jak dowiadujemy się od managera zespołu Marka Teterycza, 30 września odbędzie się casting dla chętnych, którzy chcieliby dołączyć do zespołu. Informacje na ten temat pojawią się w najbliższych dniach na stronie www.czarodziejekaszub.pl.


 

(nadesłane/oprac.M.B.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone