Zamknij

Wokalistki z Żukowa zaśpiewały w najnowszym programie Polsatu

09:50, 13.09.2018 | M.D
REKLAMA
Skomentuj
fot. screen z: YouTube/Polsat

Zespół 3'MeloDi, czyli Iga Pobłocka, Dominika Kwiatkowska i gościnnie Monika Dejk, wystąpił w pierwszym odcinku najnowszego programu telewizji Polsat: Śpiewajmy razem. All Together Now. Znalazły się w trójce uczestników, która zdobyła największą ilość głosów jurorów i brakowało niewiele, by dostały się do następnego etapu programu. Jak podkreślają, występ był dla nich fantastyczną przygodą. 

Iga Pobłocka i Dominika Kwiatkowska, czyli zespół 3'Melodi z Żukowa oraz gościnnie Monika Dejk, zawojowały większą część jury najnowszego programu Polsatu "Śpiewajmy razem. All Together Now". Uczestników w tym show ocenia stuosobowa "ściana" wokalistów, artystów, muzyków i osób związanych z branżą muzyczną. Wśród nich jest Ewa Farna, Anja Orthodox, Saszan, Dariusz Kordek, Staszek Karpiel-Bułecka, Conrado Yanez, Ramona Rey czy Madox. Im więcej osób wstanie i zacznie śpiewać wraz z uczestnikami programu, tym większa szansa na przejście do następnego etapu.

Dziewczyny z Żukowa zaśpiewały "I'm so excited" grupy The Pointer Sisters. Występ wokalistek sprawił, że z miejsc wstało aż 89 jurorów - był to duży sukces zwłaszcza, że dziewczyny po raz pierwszy wystąpiły publicznie w takim składzie. Przez większą część odcinka wokalistki z Żukowa znajdowały się w czołowej trójce i miały ogromną szansę na przejście do kolejnego etapu. Dostać się tam mogą tylko dwie osoby, które zdobyły najwięcej głosów w danym odcinku. W dogrywce konkurowały z Patrycją Pałucką i niestety zdobyły mniej głosów jurorów. 

Jak podkreśla Dominika Kwiatkowska, udział w programie był spontaniczną decyzją - o udziale w nim Iga i Dominika zdecydowały się na próbie zespołu... na dwa dni przed castingiem.

- To miał być żart z mojej strony, bo tak naprawdę miałyśmy dwa dni, a nic nie było przygotowane. Ale w związku z tym, że jesteśmy bardzo szalone, stwierdziłyśmy, że raz się żyje - zaznacza. 

Sam występ i atmosferę na planie wokalistki wspominają pozytywnie. 

- Sam występ, jak i przygotowania do niego na planie i poza planem, był dla nas magicznym czasem. Wypowiadając się w imieniu reszty śmiało mogę jednak powiedzieć, że wszystko bardzo pozytywnie nas zaskoczyło. Spotkałyśmy na swojej drodze wiele wspaniałych osób: producentów, pozostałych uczestników, stylistów, no i wspaniałą "setkę", czyli jurorów programu. Wszyscy byli dla nas bardzo życzliwi i cudownie się nami opiekowali - opowiada Dominika Kwiatkowska.

Okazuje się, że z występu dziewczyny pamiętają niewiele - wszystko przez emocje, które wówczas wzięły nad nimi górę. Dopiero po nagraniach miały okazję, aby spokojnie usiąść i przypomnieć sobie swoje wykonania. Dominika podkreśla, że udział w programie był dla nich fantastyczną przygodą, natomiast Monika zaznacza, że dla niej występ w show to jednorazowy epizod.

Aktualnie wszystkie wokalistki pracują nad solowymi projektami, a Iga i Dominika nad wspólnym singlem. 

-  Myślę, że czas pokaże czy uda nam się wydać płytę. Na pewno bardzo byśmy tego chciały, jednak na powstanie takiej płytki wpływa wiele czynników z zewnątrz, których obecnie nie jesteśmy w stanie same przeskoczyć, to np. sprawy finansowe. Niestety wydanie swojego krążka wiąże się z ogromnymi kosztami i znalezieniem odpowiednich osób na swojej drodze, które zechcą nas wspomóc - mówi Dominika. - Jesteśmy bardzo otwarte na wszelkie propozycje współpracy i na pewno będziemy dążyć do realizacji tych planów. Aktualnie szukamy również wokalistki do zespołu, więc zainteresowane osoby prosimy o kontakt - podkreśla. 

Wszystkie informacje o dokonaniach dziewczyn można znaleźć na ich stronie na Facebooku, pojawią się tam także wszystkie informacje o wspólnych planach, to również kontakt dla osób zainteresowanych dalszym rozwojem zespołu. 

Odcinek z udziałem 3'MeloDi można obejrzeć TUTAJ.

(aktualiz.godz. 13.40)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

mirek-monsz-grazynymirek-monsz-grazyny

6 3

To coś od 1:15 na nagraniu przypomina mi grażyne 11:40, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Harnaś KlosHarnaś Klos

12 3

ja pytole, coś tam na tej arenie wstało, wygladało jak Conchita Wurst, pełna izolacja od takich programow. 12:02, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MelodiaMelodia

6 4

Bardzo ładnie śpiewałyście, gratulacje, macie duży talent! 12:59, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Daria6Daria6

4 4

moim zdaniem lepiej zaśpiewałyście niż ta Patrycja. bardzo dobry występ 14:00, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

majkel_dźaksonmajkel_dźakson

2 2

a matizer noga !!! 16:41, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PusiaPusia

5 3

boszszsze mój boszszsze obraz nędzu i rozpaczy 16:41, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AragornAragorn

3 1

W takich sytuacjach moja średnio znajoma operatorka żarówek do opalania (za przystankiem PKS) mawia: "normalnie szał!". 19:42, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Forum Forum

3 3

Pięknie gratulacje 20:38, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KasiulkaaKasiulkaa

7 2

Upss, kolejna impreza w stylu żenady i ktoś się tam pchał dobrowolnie ? 22:54, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jjkkkjjkkk

0 2

Oczywiście komentują Ci co siedzą i nic nie robią. Brawo dziewczyny za odwagę. Brawo, brawo, brawo..... 21:00, 16.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone