Zamknij

Staniszewo. Bal Seniora z występami wnuczków i dobrą zabawą

11:29, 28.01.2019 | nadesłane: SP Staniszewo
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane/SP Staniszewo

W niedzielę w Szkole Podstawowej im. gen. Józefa Wybickiego w Staniszewie odbyły się obchody Dnia Babci i Dziadka, a w ich ramach VIII „Bal Seniora”. Były występy najmłodszych, poczęstunek, życzenia od burmistrza i taneczna muzyka.

Jak co roku na uroczystość przybyło wielu seniorów - w większości mieszkańców Staniszewa oraz okolicznych sołectw. Na gości czekało mnóstwo atrakcji. Dla każdego z gości niewątpliwie najbardziej wzruszające były występy ich wnucząt. Część artystyczna przygotowana przez nauczycieli i uczniów szkoły składała się między innymi z jasełek oraz występu zespołu regionalnego „Skowronki”.

fot. nadesłane

Po części artystycznej gościom do tańca przygrywał zespół "Sami Swoi". Całą uroczystość poprowadził Robert Szadłowski (znany jako Dj Buba). Niedzielne spotkanie było dla wielu jedną z nielicznych okazji do spotkania, wspólnych rozmów i wspomnień. W spotkaniu udział wzięli: burmistrz Kartuz Mieczysław Grzegorz Gołuński, proboszcz parafii w Sianowie ks. Eugeniusz Grzędzicki, przewodnicząca Rady Rodziców: Pani Małgorzata Wejer, oraz sołtysi. Włodarz gminy złożył wszystkim życzenia, wręczył także pamiątkowe misie. Każdy z gości otrzymał kalendarz na Nowy Rok.

(nadesłane: SP Staniszewo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone