Zamknij

Kartuzy. Kto powinien otrzymać nagrodę burmistrza? Zgłoś kandydata

11:41, 13.02.2019 | M.Dzienisz/info: UM Kartuzy
REKLAMA
Skomentuj
fot. archiwum/Magda Dzienisz

Do piątku 8 marca można zgłaszać osoby, które swoimi zasługami i osiągnięciami zasłużyły na nagrodę "Kartëskô Skra". Statuetki zostaną przyznane w kategoriach: kultura, promocja, sport, przedsiębiorczość, pomagają innym.

"Kartëskô Skra" to dorocznie wyróżnienia przyznawane przez burmistrza Kartuz za zasługi i wybitne osiągnięcia w działalności na rzecz gminy. Kandydatów do nagród mogą zgłaszać sami mieszkańcy. Uprawnionymi do zgłaszania kandydatów są też m.in. stowarzyszenia i organizacje, osoby prawne, korporacje zawodowe, zrzeszenia przedsiębiorców, instytucje, dyrektorzy placówek oświatowych, przedstawiciele mediów.

Zgłoszenia kandydata dokonuje się w formie wniosku na piśmie, który można pobrać ze strony internetowej Gminy Kartuzy (TUTAJ). Należy je składać w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Kartuzach, ul. gen. J. Hallera 1 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected], w terminie do 8 marca br. (piątek) do godz. 15.00.

Ubiegłoroczni laureaci. fot. archiwum/M. Dzienisz

W ubiegłym roku nagrodę przyznano: sekcji kolarskiej GKS Kartuzy (sport), Romanowi Jażdżewskiemu i Robertowi Rodzie (pomagają innym), Gabrieli Jankowskiej (kultura), Usługowemu Zakładowi Elektrycznemu Andrzej Richert z Grzybna oraz Kaszubskiemu Związkowi Pracodawców z siedzibą w Żukowie (przedsiębiorczość), Romanowi Apolinaremu Reglińskiemu i ks. dr. Grzegorzowi Lewandowskiemu (promocja). Nagrodę Specjalną KARTËSKÔ SKRA 2018 otrzymało Kartuskie Centrum Kultury w Kartuzach.

(M.Dzienisz/info: UM Kartuzy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

OnomatopejaOnomatopeja

0 3

Pewnie jakiś ksiądz! Za ich ciężką pracę 12:16, 13.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

lollol

4 2

Po to MGG wprowadza podatek od pasów by mieć fundusze na marne i nic nie warte nagrody ?

Gmina zadłużona po uszy, kaszy szukajta w swoich kiszeniach, od naszych WARA ! 12:31, 13.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone