Zamknij

Kartuzy. Jeszcze tydzień na zgłoszenie pomysłu wielkanocnej dekoracji Rynku

11:56, 07.03.2019 | M.D
REKLAMA
Skomentuj
fot. archiwum/M.Dzienisz

Jeszcze tydzień pozostał na zgłaszanie pomysłów wielkanocnej dekoracji kartuskiego Rynku i deptaku. Swoje projekty można przesyłać do 15 marca, a nagrodą jest kolacja z burmistrzem.

Przypominamy, że Urząd Miejski w Kartuzach chce wspólnie z mieszkańcami stworzyć koncepcję wielkanocnej dekoracji Rynku i deptaku. W tym celu organizuje specjalny konkurs pn. Wielkanocna Stolica Kaszub. Do wygrania jest kolacja z burmistrzem, a także nagrody rzeczowe.

- Pomysłów na zagospodarowanie centrum Kartuz w okresie Wielkanocy mamy bardzo wiele, sam mam pewne koncepcje – powiedział Mieczysław Grzegorz Gołuński, Burmistrz Kartuz. – Chcemy jednak włączyć do zabawy mieszkańców naszej gminy. Uważam, że warto. Mamy wspaniałych mieszkańców, niech to będą nasze wspólne świąteczne Kartuzy – dodał.

Jak informuje Urząd Miejski, koncepcja powinna składać się z opisu przedsięwzięcia oraz ewentualnych materiałów graficznych. Powinna zakładać jej realizację przez dzieci, młodzież z kartuskich szkół oraz wszystkich chętnych mieszkańców. Na zgłoszenia urząd czeka do 15 marca, koncepcje należy wysyłać pod e-mail: [email protected] 

fot. nadesłane

(M.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Mieszkaniec0Mieszkaniec0

5 2

Brawo!Trzymam kciuki.Oby coś interesującego. 12:36, 07.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone