Zamknij

Dzień Otwarty w Szkole Katolickiej w Kartuzach

12:20, 13.03.2019 | nadesłane
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane

W najbliższą niedzielę 17 marca w Katolickiej Szkole Podstawowej w Kartuzach odbędzie się Dzień Otwarty. Będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną placówki czy projektem rozbudowy szkoły.

Dyrekcja Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Kartuzach informuje, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, od września br. przyjmowane będą do Katolickiej Szkoły Podstawowej dzieci do klasy I, IV, V, VI i VII. Istnieje możliwość przeniesienia dziecka z placówki publicznej do szkoły katolickiej.

W związku z licznymi pytaniami szkoła katolicka organizuje dzień otwarty w niedzielę, 17 marca w godzinach od 8.00 do 13.30.

- Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły. Podczas dnia otwartego będzie można zapoznać się z projektem rozbudowy szkoły katolickiej, uzyskać informacje o szkole bezpośrednio od dyrekcji, nauczycieli i rodziców uczniów uczących się w szkole - informuj dyrektor placówki ks. Grzegorz Kudelski.
 

fot. nadesłane

fot. nadesłane

(nadesłane)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

Jednominutowy testJednominutowy test

7 7

na jakość szkoły oraz jej uczniów, to w czasie zajęć lekcyjnych zajrzeć do uczniowskich toalet.
To wam powie natychmiast więcej o tej szkole i jej młodzieży niż zwiedzanie wszystkich klas lekcyjnych. Sprawdzone wielokrotnie !! Po odwiedzeniu kilku szkół wnioski nasuną się same. 17:57, 13.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone