Zamknij

Wielkanocny Zajączek odwiedził dzieci w przodkowskim Przedszkolu

10:49, 17.04.2019 | mat.nadesłane P.S.Przodkowo
REKLAMA
Skomentuj
(fot.P.S. Przodkowo)

Już po raz kolejny dzieci z Przedszkola Samorządowego w Przodkowie zaprosiły na tradycyjne spotkanie z „Zajączkiem” dzieci ze Stowarzyszenia „Tacy Sami” w Przodkowie.

W piątkowe popołudnie dzieci niepełnosprawne wraz ze swoimi rodzicami odwiedziły przodkowskie przedszkole. Dla gości przygotowano koszyczki z upominkami, a także symboliczne palemki wielkanocne, które przygotowały własnoręcznie panie nauczycielki.

Niespodzianką dla dzieci niepełnosprawnych była wizyta Zajączka, który co roku pamięta i odwiedza w okresie przedświątecznym zarówno dzieci niepełnosprawne, jak i dzieci uczęszczające do przedszkola. Zajączek wręczył koszyczki z upominkami. Dla gości czekał również słodki poczęstunek, wspólne rozmowy oraz wspólne zabawy integracyjne z dziećmi .

- Cieszę się, że tradycja naszych spotkań jest utrzymana. Podopieczni ze stowarzyszenia „Tacy Sami” na czele z panią prezes stowarzyszenia Beatą Ludwichowską wraz z rodzicami zawsze odpowiadają na nasze zaproszenie - powiedziała Maria Baranowska, dyrektor Przedszkola Samorządowego w Przodkowie. - Nasza współpraca trwa już od wielu lat - dodała.

fot.P.S. Przodkowo

fot.P.S. Przodkowo

fot.P.S. Przodkowo

fot.P.S. Przodkowo

fot.P.S. Przodkowo

fot.P.S. Przodkowo

fot.P.S. Przodkowo

 

(mat.nadesłane P.S.Przodkowo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone