Zamknij

Członkowie Stowarzyszenia Rodzina Kolpinga wybrali się do Czech

11:12, 04.08.2019 | W.D
REKLAMA
Skomentuj

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga z Pomieczyna, dzięki środkom pozyskanym z gminy Przodkowo zorganizowało wyjazd dla swoich członków i ich rodzin.

Celem wycieczki były Czechy i możliwość poznania państwa sąsiadującego z naszym krajem oraz upowszechnianie wśród uczestników wyjazdu turystyki zorganizowanej, która pozwala na aktywne spędzanie wolnego czasu. Podczas trzech dni wycieczkowicze zwiedzili stolicę Czech – Pragę, podziwiali Adraszpaskie Skalne Miasto oraz ruiny zamku Trosky na szczycie starego wulkanu, a także Dolomitowe Jaskinie Bożkowskie.

Uczestnicy wyjazdu aktywnie, ciekawie spędzali wolny czas poznając atrakcyjne turystycznie miejsca naszego południowego sąsiada. Wycieczka była też znakomitym sposobem integracji mieszkańców miejscowości Pomieczyna i okolic. Była też odpoczynkiem od zabiegania i zawodowych obowiązków, a także okazją do ruchu, wysiłku fizycznego.

Wszyscy biorący udział w wyjeździe podkreślali, że organizatorzy zadbali o wszystkie szczegóły, dlatego wycieczkę do "Czeskiego Raju" uważali za bardzo udaną i wrócili do domów pełni pozytywnych wrażeń i wspomnień. Marola Litwin- Zinke, która była koordynatorem projektu podkreślała, że zorganizowanie wyjazdu ułatwiła przekazana przez Urząd Gminy w Przodkowie dotacja na rozwój turystyki wśród mieszkańców gminy.

REKLAMA
(W.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone