Zamknij

Powiatowy Konkurs Wokalny dla dzieci i młodzieży

23:09, 17.08.2019 | St.pow./oprac.W.D.
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcie ilustracyjne. fot.pixabay

Europejska Fundacja Promocji Kultury "Wyspa Artystów" oraz Fundacja Słoneczne Wzgórze zapraszają dzieci i młodzież w wieku 8- 15 lat do udziału w Powiatowym Konkursie Wokalnym.

Formuła konkursu jest otwarta. Przesłuchania konkursowe odbędą się 22 sierpnia o godz. 12.00 w Kartuskim Centrum Kultury w Kartuzach przy ul. Klasztornej 1. Uczestnicy powinni przygotować prezentację dwóch dowolnych utworów wykonywanych z instrumentem lub podkładem muzycznym (wymagana płyta CD lub nośnik pamięci zewnętrznej). 

Laureaci przesłuchań konkursowych zobowiązani są wystąpić podczas koncertu finałowego, który odbędzie się w dniu 7 września w Chmielnie podczas Festiwalu Ludzie dla Ludzi w godzinach 15.00 - 18.00, gdzie zostaną ogłoszone wyniki konkursu oraz nastąpi wręczenie nagród. Jedną z głównych nagród dla zwycięzców będzie sesja nagraniowa w profesjonalnym studio nagrań.

Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres e-mail: [email protected] Formularz dostępny jest tutaj.

(St.pow./oprac.W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone