Zamknij

Mieszkańcy gminy Sulęczyno wsparli kartuskie hospicjum

10:50, 08.10.2019 | M.D
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane

W Sulęczynie, Węsiorach, Mściszewicach w minioną niedzielę odbyła się zbiórka na rzecz Kartuskiego Hospicjum Domowego. Wolontariuszom udało się zebrać ponad 5 tys. 700 zł.

Wolontariusze z gminy Sulęczyno co roku włączają się w akcję charytatywną, podczas której odbywa się zbiórka na rzecz Kartuskiego Hospicjum Domowego. Tak było również w minioną niedzielę: młodzież zbierającą do puszek można było spotkać w Sulęczynie, Węsiorach, Mściszewicach.

fot. nadesłane

 - Dzięki Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Sulęczynie, który zakupił cebulki żonkili, młodzież mogła obdarować nimi darczyńców. Na wiosnę zakwitną w naszych ogródkach w czasie Pól Nadziei 2020. Udało się zebrać ponad 5700zł - informują koordynatorki akcji Małgorzata Jutrzenka-Trzebiatowska i Emilia Kamińska.

fot. nadesłane

W najbliższą niedzielę 13 października w Kartuzach odbędzie się akcja charytatywna "Dwa Światy", której celem również jest zbiórka środków na rzecz Kartuskiego Hospicjum Domowego Caritas. W kościele pw. Św. Wojciecha na os. Wybickiego o godz. 19.00 wystąpi zespół Exodus15.

(M.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

BrawoBrawo

2 0

Po raz kolejny nie zawiodłem się na naszej młodzieży oraz ich opiekunach. 14:07, 08.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone