Zamknij
REKLAMA

Somonino. Lubisz czytać? Zrób zdjęcie lub filmik swojej rodziny z książką!

10:41, 23.06.2020 | M.D
Skomentuj Zdj. ilustracyjne/fot. pixabay
REKLAMA

Gmina Somonino organizuje konkurs "Cała Gmina czyta dzieciom". Polega on na uchwyceniu w kadrze momentu czytania książki lub zrobienia krótkiego filmiku. Liczy się zaangażowanie całej rodziny i pomysłowość!

Konkurs organizowany w związku z realizacją projektu pn. „Akademia Mirabelek i jej korzenie”, który jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Konkurs przebiega w dwóch kategoriach i polega na uchwyceniu w kadrze momentu lektury w formie zdjęcia lub przygotowaniu krótkiego filmiku (do 2 minut) do hasła „Cała Gmina czyta dzieciom”. Przedsięwzięcie jest skierowane przede wszystkim do dzieci i młodzieży – mieszkańców gminy Somonino, jednak w przypadku zainteresowania działaniami przez mieszkańców gmin ościennych, również zostanie im umożliwione uczestnictwo w konkursie.

Pod uwagę będą brane następujące elementy:

  • zaangażowanie innych osób, np. członków rodziny czy seniorów;
  • aranżacja miejsca czy strój czytających;
  • pomysłowość;
  • uwzględnienie symboli/elementów związanych z Kaszubami.

Aby wziąć udział w konkursie należy: złożyć pracę w jednej z dwóch kategorii, tj. zdjęcie lub film; dołączyć wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy, który stanowi załącznik do regulaminu. Pracę można złożyć w siedzibie biblioteki, tj. ul. Ceynowy 1a w Somoninie lub wysłać mailem na adres: [email protected] Konkurs potrwa do 17 lipca 2020 roku.

Więcej informacji, regulamin i zgłoszenia, na stronie UG Somonino.

(M.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz