Zamknij

Ogłoszono konkursy na dyrektorów ZST w Kartuzach i SOSW w Żukowie

12:34, 25.03.2019 | M.Dzienisz
REKLAMA
Skomentuj
ZST w Kartuzach. fot. M.Dzienisz

Zarząd Powiatu Kartuskiego ogłosił konkursy na dyrektorów dwóch szkół: Zespołu Szkół Technicznych przy ul. Mściwoja II w Kartuzach i Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Żukowie. Dokumenty można składać do 5 kwietnia.

Jak informuje Jolanta Tersa, dyrektor Wydziału Edukacji w Starostwie Powiatowym w Kartuzach, dyrektorkom obu szkół: Alicji Bieńczyk z ZST w Kartuzach i Elżbiecie Roszkowskiej z SOSW w Żukowie, 31 sierpnia kończy się pięcioletnia kadencja. W związku z tym Zarząd Powiatu Kartuskiego musi ogłosić konkurs na stanowisko dyrektorów w tych placówkach. 

O stanowiska te mogą ubiegać się nauczyciele dyplomowani lub mianowani, którzy m.in. ukończyli studia wyższe lub podyplomowe z zakresu zarządzania lub kurs zarządzania oświatą, posiadają co najmniej pięcioletni staż pracy pedagogicznej, nie byli ukarani karą dyscyplinarną ani skazani prawomocnym wyrokiem. W obu przypadkach trzeba przedstawić uzasadnienie przystąpienia do konkursu oraz koncepcję funkcjonowania szkoły, życiorys z opisem przebiegu pracy zawodowej, wymagane dokumenty. 

Termin składania ofert mija 5 kwietnia. Należy je przesyłać lub dostarczyć na adres Starostwa Powiatowego w Kartuzach. Szczegóły dotyczące konkursu na dyrektora ZST w Kartuzach znajdują się tutaj, a SOSW w Żukowie tutaj.

(M.Dzienisz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

:):)

1 5

Danuta Dymek na dyrektora!!!???? 17:29, 25.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

:):) :):)

2 2

Każdy (no może prawie każdy...) byle coś się zmieniło ! 21:05, 25.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jezusjezus

1 1

Pani Roszkowska ma zostać dyrektorem nadal nikt inny a co jak tylko 1 kandydat bedzie czy to konkurs czy Ściema niech siĄ cba zainteresuje 13:26, 14.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jezusjezus

2 1

co to za konkurs z 1 kandydatem niech powiat przedłuży termin konkursu a ten kandydat niech sie zastanowi i zapisze w cv zenie brał udziału w konkursie tylko w fikcji 13:34, 14.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone