Zamknij

Dzień Dziecka w Żukowie: Tiktokerzy, konkursy, strongmani i coś dla fanów motoryzacji

11:12, 03.06.2019 | M.D
REKLAMA
Skomentuj
fot. A. Kozakowska/OKiS Żukowo

Impreza z okazji Dnia Dziecka w Żukowie pełna była atrakcji, nie tylko dla najmłodszych. Były koncerty, wesołe miasteczko, spotkania z Tiktokerami, a także mnóstwo konkursów i rywalizacja strongmanów. Odbyły się Rodzinne Mistrzostwa Auto-Miras, a gościem specjalnym wydarzenia był Rafał Jemielita, znany dziennikarz z TVN Turbo.

Jak co roku impreza z okazji Dnia Dziecka w Żukowie przyciąga tych młodszych i nieco starszych. Nie inaczej było w tym roku - Park nad Jeziorkiem odwiedziły tłumy. Popularnością wśród dzieci i młodzieży cieszyły się spotkania z Tiktokerami, znanymi z serwisu społecznościowego, którzy publikują popularne krótkie filmiki. Mają oni tysiące obserwujących. W Żukowie pojawili się m.in. Patrycja Widera, Sebastian Kowalczyk, Patikkk, Roxaok, Kamelemona.

Na scenie wystąpili Felivers i Magda Bereda. Wychowankowie SOSW w Żukowie dali piękny występ na scenie, był także konkurs na najlepsze bajkowe przebranie. 

fot. A. Kozakowska/OKiS Żukowo

Nie zabrakło atrakcji dla miłośników motoryzacji, m.in. symulator dachowania, była tez strefa moto strongman, sportowe samochody, pokazy straży pożarnej, dawka wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa na drodze oraz Rodzinne Mistrzostwa Auto-Miras. Gościem specjalnym wydarzenia był Rafał Jemielita, dziennikarz motoryzacyjny znany z TVN Turbo. 

fot. A. Kozakowska/OKiS Żukowo

Były konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, darmowa wata cukrowa i wesołe miasteczko. 

REKLAMA
(M.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone