Zamknij

O nas

Prywatna przychodnia Nasz Gabinet w swoim oddziale leczenia uzależnień alkoholowych w Bydgoszczy oferuje zabieg wszywki alkoholowej z lekiem disulfiram (esperal).

Wszywka alkoholowa esperal implantowana w Bydgoszczy - pomaga osobom uzależnionym posiadającym zaburzenia, które związane są z używaniem alkoholu. Jak wiemy jest uważane za stan chorobowy i uzależnienie. Osoba cierpiąca na AUD zwykle jest zaabsorbowana piciem, niezdolna do kontrolowania ilości wypijanego alkoholu lub częstotliwości, pomimo fizycznych, emocjonalnych i społecznych konsekwencji związanych z konsumpcją.

Esperal Bydgoszcz Cena - od 700 zł

Wiadomo, że zaburzenia związane z używaniem alkoholu wpływają na układ pokarmowy, cykl snu, wątrobę, serce, trzustkę, krew i / lub układ nerwowy i mogą potencjalnie prowadzić do epilepsji, polineuropatii, otępienia alkoholowego, zaburzeń nastroju, zwiększonego ryzyka raka, niedoborów żywieniowych, dysfunkcje seksualne i uszkodzenie układu rozrodczego. Ponadto kobiety, które piją podczas ciąży, mają zwiększone ryzyko urodzenia dziecka z alkoholowym zespołem płodowym.