Zamknij

Rowerów Mevo nie można już rezerwować

12:06, 03.06.2019 | mat.pras./oprac. M.Dz.
REKLAMA
Skomentuj
fot. archiwum/M.Dz.

Nextbike Polska wprowadził zmiany w funkcjonowaniu systemu rezerwacji rowerów MEVO dla Obszaru Metropolitarnego Gdańsk-Gdynia-Sopot. Na czas ich wdrażania, od 30 maja możliwość rezerwacji została czasowo wyłączona. W czerwcu rozpoczęły się testy nowych rozwiązań.

Od uruchomienia systemu minęły ponad trzy miesiące. Rowery cieszą się ogromną popularnością – od startu (tj. 26 marca 2019 roku) wypożyczono je ponad 500 tysięcy razy. W Mevo zarejestrowało się niemal 100 tysięcy użytkowników. Jak podkreśla operator systemu firma Nextbike, to także czas testów i sprawdzania, jakie rozwiązania są dla wypożyczających satysfakcjonujące, a które należy poprawić. Jedną z funkcjonalności, wymagających ulepszenia okazał się sposób rezerwacji.

- Opcja rezerwacji w jej dotychczasowym kształcie nie sprawdziła się, szczególnie w obliczu częściowego uruchomienia systemu. Ograniczała dostępność niepełnej jeszcze floty, postanowiliśmy więc zareagować i znaleźć inne rozwiązanie – mówi Paweł Orłowski, prezes Nextbike.

Funkcja na czas wprowadzania zmian zostanie wyłączona. W czerwcu rozpoczną się testy nowych rozwiązań, mających na celu optymalizację korzystania z rowerów. Cały czas trwają również intensywne prace nad wprowadzeniem na ulice OMGGS pełnej floty. W tej chwili są już testowane kolejne partie rowerów.

(mat.pras./oprac. M.Dz.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

cyklisttrracyklisttrra

6 2

miało być kaszebsko kołoe ,a nie mewa!!!!! niech spad,,,, 15:46, 03.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone