Zamknij

Wraca funkcja rezerwacji MEVO, ale wciąż nie ma pełnej floty rowerów

10:43, 06.08.2019 | M.Dzienisz
REKLAMA
Skomentuj
fot. Magda Dzienisz

Do połowy sierpnia na ulicach Metropolii pojawić ma się 200 rowerów - informują operatorzy MEVO, choć poprzednie ustalenia wskazywały na dostarczenie do tego czasu pełnej floty jednośladów. - Dostawy są uzależnione od przeprowadzanych testów i kontroli jakości - podają operatorzy. Wraca natomiast funkcja rezerwacji MEVO.

Tylko 200 dodatkowych rowerów MEVO w przyszłym tygodniu pojawi się na stacjach Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot. Operator początkowo zadeklarował dostarczenie pełnej floty do połowy sierpnia, czyli łącznie miało być 4080 sztuk jednośladów. Obecnie, jak podaje portal trojmiasto.pl, na ulicach Metropolii dostępne są 1702 rowery, co stanowi 41 proc. floty.

- Niestety pełnej floty nie uda nam się dostarczyć w połowie sierpnia, za co bardzo przepraszamy. Plan produkcyjny zakłada dostawy w najbliższych tygodniach. Dostawy są uzależnione od przeprowadzanych testów i kontroli jakości. Chcemy, by jednoślady spełniały najwyższe standardy tak, by mogły służyć wszystkim jak najlepiej przez kolejne lata - informuje operator na oficjalnej stronie MEVO na Facebooku.

Za tydzień, 14 sierpnia, powrócić ma także funkcja rezerwacji MEVO. Nie będzie ona jednak funkcjonować tak jak poprzednio - wprowadzona zostanie na razie testowo. 

- Od tego momentu rowery będziecie mogli rezerwować trzy razy dziennie, a pojazdy będą czekać na Was przez 5 minut - informuje operator systemu. 

(M.Dzienisz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone