kierownik gospodarczy - intendent

Nr oferty: StPr/18/2028Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: WZGÓRZE WOLNOŚCI 1, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: przeprowadzanie procedury realizacji zamówień publicznych zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych ( prowadzenie, gromadzenie i przechowywanie niezbędnej dokumentacji związanej z przeprowadzo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 0.2
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 8
Data rozpoczęcia: 03.12.2018
Wynagrodzenie brutto: od 3 080 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • znajomość przepisów z zakresu zamówień publicznych, prawa pracy, prawa budowlanego, kodeksu postępowania administracyjnego, przepisów oświatowych w szczególności w zakresie bhp w szkołach i placówkach oświatowych,
    • MS Excel- zastosowanie w finansach i zarządzaniu
    • znajomość zasad i przepisów żywienia
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: WZGÓRZE WOLNOŚCI 1, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Lucyna Wendt
      Numer telefonu: 58-681-18-17
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie lub CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: pon-pt, Godziny : 08-15
      Praca w grupie dzieci od 8 miesięcy do 3 lat
      StPr/18/2158
      data rozpoczęcia pracy od 06.12.2018
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      WYKONYWANIE PRACY KOSMETYCZKI: - zabiegi klasyczne kosmetyczne - pielęgnacja kończyn górnych i dolnych - usuwanie nadmiernego owłosienia - zabiegi pielęgnacyjne na ciało
      StPr/18/2154
      data rozpoczęcia pracy od 10.12.2018
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Fryzjer męsko-damski
      StPr/18/2143
      data rozpoczęcia pracy od 04.12.2018
      wynagrodzenie od 2 100 - 2 200 PLN

      Wykonywanie prostych prac budowlanych oraz prac porządkowych na terenie budowy
      StPr/18/2144
      data rozpoczęcia pracy od 02.01.2019
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      Pomoc przy budowie Sprzątanie przy budowie Praca w siedzibie raz na terenie woj. pomorskiego
      StPr/18/2137
      data rozpoczęcia pracy od 01.01.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Praca na kasie sklepu, wykładanie towaru, stoisko cukiernicze, stoisko mięsne: Praca w godz. 07-15 i 15-23
      StPr/18/2054
      data rozpoczęcia pracy od 26.11.2018
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Znajomość zagadnień związanych z pracą jako piekarz. Umiejętność wypiekania pieczywa, ciast, bułek, obsługa maszyn piekarniczych. Praca na dwie zmiany 4-12 oraz 16-24
      StPr/18/2036
      data rozpoczęcia pracy od 15.11.2018
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      przeprowadzanie procedury realizacji zamówień publicznych zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych ( prowadzenie, gromadzenie i przechowywanie niezbędnej dokumentacji związanej z przeprowadzo
      StPr/18/2028
      data rozpoczęcia pracy od 03.12.2018
      wynagrodzenie od od 3 080 PLN

      obowiązki nauczyciela języka angielskiego w szkole podstawowej
      StPr/18/2029
      data rozpoczęcia pracy od 25.02.2019
      wynagrodzenie od od 1 474 PLN

      •Obsługa informatyczna spółki; •Pomoc przy wdrażaniu nowych rozwiązań IT; •Administrowanie systemami; •Instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych oraz oprogramowania; •Serwis i konserwacja sprzęt
      StPr/18/2032
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN