Dostawca potraw

Nr oferty: StPr/19/0149Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: GDAŃSKA 28, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Dostarczanie posiłków do klientów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 10.01.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 250 - 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • PRAWO JAZDY KAT. B
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie ogólnokształcące
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: KRZYSZTOF KURS " PIZZA DI BUSSO"
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: WOJSKA POLSKIEGO 8, 83-400 Kościerzyna, powiat: kościerski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Krzysztof Kurs
      Numer telefonu: 603-852-552
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie lub CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Termin: pon-pt, Godziny : 10-20
      Wykonywanie czynności związanych z prowadzeniem akt spraw sądowych, Obsługa referatu sędziowskiego, sporządzanie wokand, Obsługa urządzeń ewidencyjnych, Przygotowywanie i wysyłanie korespondencji Wyko
      StPr/19/0172
      data rozpoczęcia pracy od 01.02.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Obsługa klienta oraz dobór i sprzedaż artykułów medycznych
      StPr/19/0155
      wynagrodzenie od 2 775 - 4 000 PLN

      Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie : - obróbka materiałów ( tkanin, skaju, skóry, materiałów materacowych ) zgodnie z powierzonym i zleconym wzorem, - przygotowywanie i szycie mate
      StPr/19/0147
      data rozpoczęcia pracy od 14.01.2019
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Dostarczanie posiłków do klientów
      StPr/19/0149
      data rozpoczęcia pracy od 10.01.2019
      wynagrodzenie od 2 250 - 3 500 PLN

      Przygotowywanie i wypiek pizzy
      StPr/19/0150
      wynagrodzenie od 2 250 - 4 000 PLN

      Wychowawca, opieka nad wychowankami oraz pomoc w nauce itp.
      StPr/19/0008
      data rozpoczęcia pracy od 02.01.2019
      wynagrodzenie od 2 400 - 2 850 PLN

      - kompletowanie przyjętych zleceń do realizacji; - terminowe dostarczanie potraw w wyznaczonym rejonie do klientów zgodnie z harmonogramem dostaw z zachowaniem wymaganych standardów transportu potraw
      StPr/18/2167
      data rozpoczęcia pracy od 11.12.2018
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN