specjalista ds sprzedaży

Nr oferty: StPr/19/0155Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta oraz dobór i sprzedaż artykułów medycznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.02.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 775 - 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, medyczne
    Uprawnienia:
    • 1 rok doświadczenia w sklepie medycznym
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Emilia Sadowska
      Numer telefonu: 586940939
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie lub CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      wykonywanie prostych prac budowlanych oraz prac porządkowych na terenie budowy
      StPr/19/0403
      data rozpoczęcia pracy od 22.03.2019
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      ROZNOSZENIE ULOTEK, ROZDAWANIE ULOTEK, PLAKATOWANIE, ANKIETOWANIE
      4/2/2019
      data rozpoczęcia pracy od 21.02.2019
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      obowiązki nauczyciela bibliotekarza w szkole podstawowej
      StPr/19/0395
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2019
      wynagrodzenie od od 3 317 PLN

      Księgowa
      StPr/19/0396
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Prowadzenie rejestrów czasu pracy, urlopów wypoczynkowych, zwolnień lekarskich Prowadzenie i ewidencja akt osobowych Wystawianie faktur sprzedaży VAT Kompletowanie , porzadkowanie dokumentów firmy Pra
      StPr/19/0364
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      - zapoznanie się z całokształtem działalności Biura Rachunkowego - wprowadzanie dokumentów księgowychdo ewidencji za pomocą programów komputerowych - zapoznanie się z przepisami z zakresu a) podatku d
      StPr/19/0366

      - udzielanie informacji klientom przez telefon - prezentowanie ofert form ubezpieczeniowych i biur podróży - przyjmowanie i pozyskiwanie klientów - zaproszenie na spotkanie do firmy - obsługa klienta
      StPr/19/0369

      Prowadzenie bieżącej pracy biura w tym: - prowadzenie rejestrów szkolen BHP - wypisywanie zaświadczeń - prowadzenie i zakładanie akt osobowych - prowadzenie dokumentacji pracowniczej Obsługa urządzeń
      StPr/19/0371

      - zaznajomienie się z zasadami przestrzegania tajemnicy służbowej i przepisami BHP - obieg korespondencji, ewidencja, wysyłka - obsługa urządzeń biurowych, rejestrowanie spraw w repertoriach, rejestra
      StPr/19/0350

      - szkolenie BHP - rozładunek i załadunek stolarki PCV - nauka montażu stolarki PCV, parapetów, drzwi, rolet - obróbka tynkarska - demontaż stolarki PCV, parapetów , drzwi. - nauka ciepłego montażu sto
      StPr/19/0354