Fryzjer

Nr oferty: StPr/19/0647Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Mickiewicza 2/1, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: strzyżenie damsko-męskie,koloryzacja ,modelowanie ,upięcia , koki , trwała ondulacja
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Fryzjer* (wymagany staż - lata: 5)
      Uprawnienia:
      • aktualne świadectwo kwalifikacji zawodowych
      • koloryzacja- dobór koloru
      • Strzyżenie damsko-męskie, trwała ondulacja, dobór koloru, koki, modelowanie
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Fryzjer damsko-męski Katarzyna Liban-Sochacka
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Mickiewicza 2/1, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
        Osoba do kontaktu: Katarzyna Liban-Sochacka
        Numer telefonu: 513525502
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie lub CV
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: pon-pt, Godziny : 10-18
        1. Obsługa urządzeń biurowych 2. Kserowanie, kompletowanie i porządkowanie dokumentów dot. poszczególnych spraw 3. Przygotowanie korespondencji do wysyłki 4. Udział w prowadzeniu postępowań dot. orzec
        StPr/19/0815
        data rozpoczęcia pracy od 13.05.2019
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        - obsługa klienta - przygotowanie lodów, shakerów, kawy - przygotowanie dań z wydawki berzposrednio do klienta - obsługa kasy fiskalnej
        StPr/19/0769
        data rozpoczęcia pracy od 23.04.2019
        wynagrodzenie od 2 250 - 2 500 PLN

        - przygotowanie potraw z kurczaka (smażenie) - przygotowanie potraw z wołowiny (grillowanie) - przygotowanie miejsca pracy dla następnej zmiany
        StPr/19/0770

        Sprzedaż art. spożywczych, wystawianie faktur, paragonów, układanie faktur numerycznie, przygotowywanie poczty, dbanie o wystawke. Przygotowywanie KP- dla kierowcy
        StPr/19/0735
        data rozpoczęcia pracy od 15.04.2019
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Technolog materiałów metalowych
        StPr/19/0737
        data rozpoczęcia pracy od 10.04.2019
        wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

        Ślusarz
        StPr/19/0738
        wynagrodzenie od 3 000 - 3 485,56 PLN

        - udzielanie wsparcia cudzoziemcom spoza UE w zakresie zdiagnozowanych indywidualnie potrzeb, - pomoc w procesie adaptacji do nowego środowiska i kultury,godziny pracy do uzgodnienia
        StPr/19/0656
        wynagrodzenie od od 100 PLN

        strzyżenie damsko-męskie,koloryzacja ,modelowanie ,upięcia , koki , trwała ondulacja
        StPr/19/0647
        data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019

        Obsługa klienta oraz dobór i sprzedaż artykułów medycznych
        StPr/19/0651
        wynagrodzenie od 2 775 - 4 000 PLN

        kosmetyka, przedłużanie rzęs, pedicure, makijaż
        StPr/19/0652
        data rozpoczęcia pracy od 29.04.2019
        wynagrodzenie od 2 250 - 2 350 PLN