Ślusarz

Nr oferty: StPr/19/0738Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: GDAŃSKA 34, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Ślusarz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 10.04.2019
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 485,56 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: METALOWA SPÓŁDZIELNIA PRACY
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: GDAŃSKA 34, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Jerzy Miotk
    Numer telefonu: 58-681-02-16
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie lub CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Termin: pon-pt, Godziny : 7-15
    1. Obsługa urządzeń biurowych 2. Kserowanie, kompletowanie i porządkowanie dokumentów dot. poszczególnych spraw 3. Przygotowanie korespondencji do wysyłki 4. Udział w prowadzeniu postępowań dot. orzec
    StPr/19/0815
    data rozpoczęcia pracy od 13.05.2019
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    - obsługa klienta - przygotowanie lodów, shakerów, kawy - przygotowanie dań z wydawki berzposrednio do klienta - obsługa kasy fiskalnej
    StPr/19/0769
    data rozpoczęcia pracy od 23.04.2019
    wynagrodzenie od 2 250 - 2 500 PLN

    - przygotowanie potraw z kurczaka (smażenie) - przygotowanie potraw z wołowiny (grillowanie) - przygotowanie miejsca pracy dla następnej zmiany
    StPr/19/0770

    Sprzedaż art. spożywczych, wystawianie faktur, paragonów, układanie faktur numerycznie, przygotowywanie poczty, dbanie o wystawke. Przygotowywanie KP- dla kierowcy
    StPr/19/0735
    data rozpoczęcia pracy od 15.04.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Technolog materiałów metalowych
    StPr/19/0737
    data rozpoczęcia pracy od 10.04.2019
    wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

    Ślusarz
    StPr/19/0738
    wynagrodzenie od 3 000 - 3 485,56 PLN

    - udzielanie wsparcia cudzoziemcom spoza UE w zakresie zdiagnozowanych indywidualnie potrzeb, - pomoc w procesie adaptacji do nowego środowiska i kultury,godziny pracy do uzgodnienia
    StPr/19/0656
    wynagrodzenie od od 100 PLN

    strzyżenie damsko-męskie,koloryzacja ,modelowanie ,upięcia , koki , trwała ondulacja
    StPr/19/0647
    data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019

    Obsługa klienta oraz dobór i sprzedaż artykułów medycznych
    StPr/19/0651
    wynagrodzenie od 2 775 - 4 000 PLN

    kosmetyka, przedłużanie rzęs, pedicure, makijaż
    StPr/19/0652
    data rozpoczęcia pracy od 29.04.2019
    wynagrodzenie od 2 250 - 2 350 PLN