Kucharz

Nr oferty: StPr/19/0770Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: - przygotowanie potraw z kurczaka (smażenie) - przygotowanie potraw z wołowiny (grillowanie) - przygotowanie miejsca pracy dla następnej zmiany
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 23.04.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 250 - 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • książeczka do celów sanit. epidem.
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • brak lub niepełne podstawowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Emilia Sadowska
      Numer telefonu: 586940939
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie lub CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      -pomoc przy produkcji pieczywa i cukiernictwa - znajomość zagadnień związanych z produkcją - pracowitość, obowiązkowość
      StPr/19/0932
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2019
      wynagrodzenie od od 18 PLN

      -STRZYŻENIE MĘSKIE/DAMSKIE -MODELOWANIE -FARBOWANIE -UPIĘCIA
      StPr/19/0859
      data rozpoczęcia pracy od 08.05.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Obsługa klienta oraz dobór i sprzedaż artykułów medycznych
      StPr/19/0866
      data rozpoczęcia pracy od 15.05.2019
      wynagrodzenie od 2 775 - 4 000 PLN

      strzyżenie damskie,męskie, koloryzacja ,trwała ondulacja,koki, upięcia
      StPr/19/0856

      - obsługa klienta - przygotowanie lodów, shakerów, kawy - przygotowanie dań z wydawki berzposrednio do klienta - obsługa kasy fiskalnej
      StPr/19/0769
      data rozpoczęcia pracy od 23.04.2019
      wynagrodzenie od 2 250 - 2 500 PLN

      - przygotowanie potraw z kurczaka (smażenie) - przygotowanie potraw z wołowiny (grillowanie) - przygotowanie miejsca pracy dla następnej zmiany
      StPr/19/0770