Sekretarka - Asystentka Biura Zarządu

Nr oferty: PSZ-ZOPS/7028707Dodane przez: Pracodawca

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kościerska 1A, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Organizacja, gromadzenie i obieg dokumentacji firmy, wewnętrzna koordynacja działań poszczególnych działów, dbanie o przepływ informacji pomiędzy działami firmy, kontrola i porządkowanie dokumentów,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 01.09.2019
Wynagrodzenie brutto: 1 033,7 - 1 125
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • komunikatywna znajomość języka angielskiego
      • obsługa komputera
      • znajomość pakietu MS Office
      • obsługa podstawowych urządzeń biurowych
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Praca na jedna zmianę, w godz. 12-16
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Newsda Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Kościerska 1A, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
        Osoba do kontaktu: Ewelina Bielecka
        Numer telefonu: 58 714 89 09
        Język aplikacji:
        Wymagane dokumenty: Nie dotyczy. Oferta stażu lub praktyki.
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        • kontakt osobisty
        Pokojówka. Praca wyłącznie w weekendy - 1/4 etatu.
        StPr/19/1696
        data rozpoczęcia pracy od 19.09.2019
        wynagrodzenie od 800 - 1 000 PLN

        Realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym, dbanie o jakość produktów.
        StPr/19/1672
        data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        szycie i krojenie materiałów
        StPr/19/1603
        data rozpoczęcia pracy od 05.09.2019
        wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

        Organizacja, gromadzenie i obieg dokumentacji firmy, wewnętrzna koordynacja działań poszczególnych działów, dbanie o przepływ informacji pomiędzy działami firmy, kontrola i porządkowanie dokumentów,
        PSZ-ZOPS/7028707
        data rozpoczęcia pracy od 01.09.2019
        wynagrodzenie od 1 033,7 - 1 125

        kosmetyka, przedłużanie rzęs, pedicure, makijaż
        StPr/19/1378
        data rozpoczęcia pracy od 16.08.2019
        wynagrodzenie od 2 250 - 2 350 PLN