krawiec

Nr oferty: StPr/19/1603Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Rynek 5, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: szycie i krojenie materiałów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 05.09.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 250 - 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • umiejętność szycia
  • umiejętność krojenia
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • podstawowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: FIRMA HANDLOWO-PRODUKCYJNA KONKEL S.C.
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Angelika Gucze
      Numer telefonu: 586940937
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie lub cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Pokojówka. Praca wyłącznie w weekendy - 1/4 etatu.
      StPr/19/1696
      data rozpoczęcia pracy od 19.09.2019
      wynagrodzenie od 800 - 1 000 PLN

      Realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym, dbanie o jakość produktów.
      StPr/19/1672
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      szycie i krojenie materiałów
      StPr/19/1603
      data rozpoczęcia pracy od 05.09.2019
      wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

      Organizacja, gromadzenie i obieg dokumentacji firmy, wewnętrzna koordynacja działań poszczególnych działów, dbanie o przepływ informacji pomiędzy działami firmy, kontrola i porządkowanie dokumentów,
      PSZ-ZOPS/7028707
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2019
      wynagrodzenie od 1 033,7 - 1 125

      kosmetyka, przedłużanie rzęs, pedicure, makijaż
      StPr/19/1378
      data rozpoczęcia pracy od 16.08.2019
      wynagrodzenie od 2 250 - 2 350 PLN