Pracownik produkcji drobiarskiej

Nr oferty: StPr/20/0103Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Praca związana z wylęgiem gęsi. Praca w godz. 7-19
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 10.02.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • aktualne badania sanitarno- epidemiologiczne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Katarzyna Kąkol
      Numer telefonu: 586940936
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie, cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Obsługa urządzeń, praca w pozycji stojącej, praca w hałasie.
      StPr/20/0286
      data rozpoczęcia pracy od 25.02.2020
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      - zapoznanie się z przepisami BHP i PPOŻ - przygotowanie budowy do montażu i demontażu stolarki PCV, drzwi - demontaż i montaż okien, obróbka stolarki płytą karton gips - rozładunek okien PCV - zaladu
      StPr/20/0227
      data rozpoczęcia pracy od 02.03.2020
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      sprzedawca
      StPr/20/0199
      data rozpoczęcia pracy od 30.03.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Szkolenie BHP.
      StPr/20/0179

      Zapozannie się z ogólnymi zasadami pracy na stanowisku operatora oczyszczalni ścieków. Zapoznanie się z budową i funkcjonowaniem urządzeń oczyszczalni ścieków. Zapozannie się z technologią oczyszczani
      StPr/20/0193

      Opieka nad dziećmi w wieku 6-18 lat. Pomaganie w odrabianiu prac domowych i nauce.
      StPr/20/0177
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2020
      wynagrodzenie od 2 750 - 3 200 PLN

      Diagnozowanie problemów i zaburzeń psychicznych dzieci i młodzieży (4 godziny w miesiącu).
      StPr/20/0168
      wynagrodzenie od od 1 600 PLN

      Praca związana z wylęgiem gęsi. Praca w godz. 7-19
      StPr/20/0103
      data rozpoczęcia pracy od 10.02.2020