Przedstawiciel handlowy

Nr oferty: StPr/20/0470Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kościerska 13, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Nastawienie na klientów, analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji, prezentacja oferty produktu oraz wdrażanie działań marketingowych. Praca w siedzibie oraz na terenie całego kraju.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.04.2020
Wynagrodzenie brutto: do 7 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), brak
    Zawód:
    • Przedstawiciel handlowy (wymagany staż - lata: 5)
      Język:
      • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      • chiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
        Uprawnienia:
        • zdolności negocjacyjne, zdyscyplinowanie, komunikatywność
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: COMPAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Kościerska 13, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
          Osoba do kontaktu: Maciej Adamczyk
          Numer telefonu: 691-070-079
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: skierowanie
          Sposób kontaktu
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: pon-pt, Godziny : 08-16
          Nastawienie na klientów, analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji, prezentacja oferty produktu oraz wdrażanie działań marketingowych. Praca w siedzibie oraz na terenie całego kraju.
          StPr/20/0470
          data rozpoczęcia pracy od 01.04.2020
          wynagrodzenie od do 7 500 PLN

          Księgowa
          StPr/20/0456
          data rozpoczęcia pracy od 23.04.2020
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          Sprzedawca
          StPr/20/0466
          data rozpoczęcia pracy od 24.03.2020

          Obsługa Urządzeń biurowych. Kserowanie, kompletowanie i porządkowanie dokumentów dot. poszczególnych spraw. Przygotowanie korespondencji do wysyłki. Udział w prowadzeniu postępowań dot. orzecznictwa.
          StPr/20/0450
          wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

          Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego tzw. małej księgowości (KPR, PPE) Dekretowanie dokumentów pełnej księgowości, wprowadzanie ich do systemu, wyliczanie podatków. Archiwizacja dokumentów, w
          StPr/20/0451
          data rozpoczęcia pracy od 23.03.2020

          Obsługa maszyn stolarskich, składanie i montaż mebli.
          StPr/20/0431
          wynagrodzenie od od 18 PLN

          Przeprowadzenie BHP. Zapoznanie z procedurami obowiazującymi w salonie. Obsługiwanie programu VERSUM. Przygotowanie stanowiska pracy. Wykonywanie prawidłowej dezynfekcji, sterylizacji narzędzi. Wykony
          StPr/20/0387
          data rozpoczęcia pracy od 17.03.2020

          Prace stolarskie, produkcja mebli , osoba do przyuczenia
          StPr/20/0361
          data rozpoczęcia pracy od 09.03.2020