Pomocnik produkcyjny przy produkcji okien i drzwi PCV/ALU

Nr oferty: StPr/20/0984Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kościerska 13, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Prace pomocnicze na produkcji wg wskazań kierownika produkcji. Premia uznaniowa.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.09.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • dokładność, pracowitość, sumienność
    • umiejętność pracy w zespole
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 1] : zaangażowanie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Morad Sp. z o. o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Kościerska 13, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Mariusz Leszkowski
      Numer telefonu: 603 387 365
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Skierowanie i/lub CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      -obsługa spraw związanych z przyznaniem pomocy finansowej w ramach płatności bezpośrednich, działań PROW oraz pomocy krajowej, -sporządzanie zleceń płatności oraz dokumentów płatniczych, -przygotowywanie raportów na potrzeby monitoringu rzeczowego i sprawozdawczości w zakresie płatności w ramach systemów wsparcia bezpośredniego oraz pozostałych płatności realizowanych przez wydział, -udzielanie informacji dotyczących instrumentów wsparcia obsługiwanych przez ARiMR,
      StPr/20/1463
      data rozpoczęcia pracy od 02.11.2020
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      Wznoszenie budynków od podstaw. Praca w terenie
      StPr/20/1077
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2020
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Szliowanie metalowych konstrukcji, montowanie
      StPr/20/1078
      wynagrodzenie od 1 360 - 2 720 PLN

      opieka nad dziećmi (o 10-18 lat) pomoc w nauce (odrabianie prac domowych) i rozwijaniu zainteresowań i organizacja czasu wolnego.
      StPr/20/1069
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2020
      wynagrodzenie od 2 750 - 4 300 PLN

      Specjalista sprzedaży internetowej
      StPr/20/1035
      data rozpoczęcia pracy od 14.09.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych- mechatronicznych
      StPr/20/1022
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2052
      wynagrodzenie od 2 800 - 4 046 PLN

      Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych - elektrycznych. Umowa zawarta na czas określony lub nieokreślony.
      StPr/20/1007
      data rozpoczęcia pracy od 02.09.2020

      Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych - Budowlanych Umowa zawarta na czas określony lub nieokreślony.
      StPr/20/1008

      Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych - systemów energetyki odnawialnej. Umowa zawarta na czas określony lub nieokreślony.
      StPr/20/1009

      Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych - mechanicznych Umowa zawarta na czas określony lub nieokreślony.
      StPr/20/1010