Szwaczka

Nr oferty: StPr/21/0019Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kościerska 1A, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Szycie pokrowców na proste skrzynki / meble tapicerowane
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 35
Data rozpoczęcia: 27.01.2021
Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność, dokładność, zaangażowanie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Personal Expert Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Trzy Lipy 4/3, 80-172 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Sergii Sokolov
      Numer telefonu: 794778795
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Praca przy produkcji wyrobów ciastkarskich i pieczywa
      StPr/21/0028
      data rozpoczęcia pracy od 17.01.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Szycie pokrowców na proste skrzynki / meble tapicerowane
      StPr/21/0019
      data rozpoczęcia pracy od 27.01.2021
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      Pakowanie, załadunek mebli; Drobne prace produkcyjne na poszczególnych działach produkcyjnych
      StPr/21/0020

      Praca na maszynach stolarskich; Zbijanie szkieletów.
      StPr/21/0023

      Mocowanie uszytych pokrowców na gotowych konstrukcjach meblarskich oraz ich obijanie; Dbałość o jakość wykonywanych produktów; Kontrola jakości wykonywanych zamówień.
      StPr/21/0024

      obowiązki nauczyciela w przedszkolu. Mile widziane uprawnienia do nauki języka angielskiego w oddziałach przedszkolnych.
      StPr/21/0014
      data rozpoczęcia pracy od 01.02.2021
      wynagrodzenie od od 3 445 PLN