Pielęgniarka

Nr oferty: StPr/21/0163Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: JEZIORNA 6, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: przyjmowanie i pobieranie materiału do badań rejestracja pacjentów obsługa kasy fiskalnej bezpośrednia i telefoniczna obsługa pacjentów
Rodzaj umowy: Wybór
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.03.2021
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
    • obsługa komputera MS Ofice
    • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność, dokładność, zaangażowanie
    • asertywność, komunikatywność, opiekuńczość
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Inne] : Wymagania: uprawnienia do pobierania krwi (również dzieciom) wykształcenie: pielęgniarka/ ratownik medyczny/ diagnosta laboratoryjny aktualne prawo wykonywania zawodu bardzo dobra organizacja pracy umiejętność obsługi komputera zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "LABORATORIA MEDYCZNE BRUSS" GRUPA ALAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Powstania Styczniowego 9B, 81-519 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Natalia Zagrodzka
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Skierowanie i/ lub CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Sporządzanie dokumentacji technicznej, wycena zapytań ofertowych, przygotowanie produkcji, kontakt z klientem. Możliwość uzyskania premii uznaniowych.
      StPr/21/0176
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      - Zapoznanie się z zasadami przestrzegania tajemnicy służbowej i przepisami BHP - Obieg korespondencji, ewidencja,wysyłka -Obsługa urządzeń biurowych , rejestrowanie spraw w repertoriach,rejestrach,kontrolkach - powiadamienie stron i wysyłanie zawiadomień dotyczących decyzji merytorycznych prokuratora,wysyłanie wezwań stronom oraz świadkom - czynności sekretariatu w sprawach karnych, cywilnych i administracyjnych - zakładanie,opisywanie oraz szycie akt - statystyka w Prokuraturze, dane dot. Pracy Prokuratury,informacje miesięczne, kwartalne i roczne - przepisywanie rękopisów postanowień,zarządzeń i decyzji merytorycznych prokuratora - archiwizacja- okresy przechowywania akt i ksiąg , zasady kwalifikacji na kategorie ,,A' i ,,B' - przekazywanie akt,,A' do Archiwum Państwowego, a kat.,,B' na makulaturę ( przez zmielenie) - zgodnie z przepisami , po okresie wymaganym na przechowywanie akt dla tej kategorii
      StPr/21/0196
      data rozpoczęcia pracy od 10.03.2021
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      - Przygotowanie ścian pod ułożenie glazurylub innych płytek - Przycinanie plytek i wycinanie w nich otworów - Układanie płytek i fugowanie - Wykonywanie cokolików z płytek - Ocenianie jakości materiałów okładzinowych
      StPr/21/0177
      data rozpoczęcia pracy od 15.03.2021

      przyjmowanie i pobieranie materiału do badań rejestracja pacjentów obsługa kasy fiskalnej bezpośrednia i telefoniczna obsługa pacjentów
      StPr/21/0163
      wynagrodzenie od od 30 PLN

      Księgowa
      StPr/21/0169

      Sprzdaż towarów w wyspecjalizowanych sklepach ,,Tifo' Praca w Kartuzach ul. Mickiewicza 2 w godz. od 9,30 do godz. 17,30. Preferowana forma kontaktu email [email protected]
      StPr/21/0175

      rozkrój płyty meblowej na pilarce panelowej "Linea"
      StPr/21/0156
      data rozpoczęcia pracy od 22.02.2021
      wynagrodzenie od od 25 PLN

      1. Zapoznanie się z zakresem zadań i obowiązków Działu Poradnictwa i Rozwoju Zawodowego. 2. Zapoznanie się z przepisami pracy dotyczącymi funkcjonowania Urzędu, w tym przepisami bhp i p.poz. 3. Zapoznanie się z drukami znajdującymi się w dziale. 4. Praca w systemie Syriusz STD. 5. Rejestrowanie wpływających wniosków. 6.Pomoc w realizacji wniosków o udzielenie dotacji na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej mikroprzedsiębiorcy i małego przedsiębiorcy przyznawanej w ramach Tarczy antykryzysowej ( COVID- 19) 7. Pomoc w analizowaniu wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej 8.Pomoc w redagowaniu pism i przygotowanie pism w edytorze tekstów. 9. Przygotowanie korespondencji dotyczącej realizacji zadań działu Poradnictwa i Rozwoju Zawodowego 10. Rejestrowanie korespondencji wychodzącej z działu. 11. Obsługa urządzeń biurowych.
      StPr/21/0157

      Ochrona życia i zdrowia ludzi oraz mienia przed bezprawnymi zamachami naruszającymi te dobra, ochrona bezpieczeństwa i porządku publicznego, w tym zapewnienie spokoju w miejscach publicznych oraz środkach publicznego transportu i komunikacji publicznej, w ruchu drogowym i na wodach przeznaczonych do powszechnego korzystania, inicjowanie i organizowanie działań mających na celu zapobieganie popełnianiu przestępstw i wykroczeń oraz zjawiskom kryminogennym i współdziałanie w tym zakresie z organami państwowym, samorządowymi i organizacjami społecznymi, wykrywanie przestępstw i wykroczeń oraz ściganie ich sprawców. Wszystkie wymagane dokumenty znajdują się na stronie: http://www.dobor.pomorska.policja.gov.pl Szczegółowe informacje o wymaganych dokumentach i wymaganiach stawianym kandydatom są podane na stronie : https://dobor.pomorska.policja.gov.pl/oraz na stronie [email protected] Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 55-246-92-26 lub e-mail [email protected]
      StPr/21/0087
      data rozpoczęcia pracy od 20.04.2021
      wynagrodzenie od 4 981 - 5 548 PLN