Nauczyciel wychowawca w świetlicy szkolnej

Nr oferty: StPr/21/0358Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: WZGÓRZE WOLNOŚCI 1, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Obowiązki nauczyciela w świetlicy szkolnej, praca z dziećmi z klas I -III.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 26
Data rozpoczęcia: 01.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 445 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Wymagania pożądane
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: WZGÓRZE WOLNOŚCI 1, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Lucyna Wendt
      Numer telefonu: 586811817
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: pon - pt, Godziny : 8-16
      Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych- mechatronicznych.
      StPr/21/0440
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 do 4 046 PLN

      Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych - mechanicznych Umowa zawarta na czas określony lub nieokreślony.
      StPr/21/0441

      Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych - systemów energetyki odnawialnej. Umowa zawarta na czas określony lub nieokreślony.
      StPr/21/0442
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2021

      Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych- elektrycznych.
      StPr/21/0443

      Nauczyciel Teoretycznych Przedmiotów Zawodowych - budowlanych
      StPr/21/0444

      - przygotowanie stanowiska pracy - sprzątanie - mycie urządzeń gastronomicznych - ocena przydatności produktów do spożycia / sprzedaży - obsługa urządzeń gastronomicznych - przygotowanie potraw do sprzedaży - pakowanie potraw/produktów - obsługa urządzeń do sprzedaży: kasa fiskalna, terminal płatniczy - obsługa klienta - współpraca na stanowisku pracy
      StPr/21/0426
      data rozpoczęcia pracy od 20.04.2021
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      - Zapoznanie się z Zakładowym Regulaminem Pracy, przepisami o bezpieczeństwie i higienie pracy oraz ochronie ppoż - Ogólne zapoznanie z działalnością Oczyszczalni Ścieków w Kartuzach - Zapoznanie z procesami oczyszczania ścieków - Zapoznanie z urządzeniami laboratoryjnymi - Zapoznanie z procedurami badań analitycznych laboratorium oczyszczalni - Przeprowadzenie badań analitycznych próbek wody i ścieków
      StPr/21/0430
      data rozpoczęcia pracy od 27.04.2021

      Przyjmowanie interesantów oraz udzielanie im ogólnych informacji Przyjmowanie i selekcjonowanie korespondencji listowej, mailowej Obsługa faksów, telefonów, skanerów, drukarek, kserokopiarek Przedkładanie pism, korespondencji do aprobaty kierownictwa Przygotowanie korespondencji do wysyłki, obsługa komputera-odbiór pocztymailowej, pisanie pism Prowadzenie grafiku spotkań i konferencji kierownictwa Udział w organizacji pracy personelu
      StPr/21/0431

      Epidemiolog: Prowadzenie rejestrów zachorowań i podejrzeń zachorowań na choroby zakaźne objęte obowiązkiem zgłaszania Przeprowadzanie dochodzeń epidemiologicznych oraz opracowywanie ognisk epidemiologicznych w przypadkupodejrzenia chorób lub zachorowania na choroby zakaźne Monitorowanie zachorowań na choroby zakaźne oraz dokonywanie aktualnej oceny sytuacji epidemiologicznej na nadzorowanym terenie Przeprowadzanie wywiadów epidemiologicznych - zapoznanie się z regulaminem pracy i innymi przepisami obowiązującymi w PSSE Kartuzy - obsługa urządzeń biurowych takich jak: komputer, ksero, fax, skaner - obsługa przychodzących i wychodzących połaćzen telefonicznych - archiwizacja dokumentów - skanowanie, szyfrowanie i wysyłanie dokumentów pocztą elektroniczną - pisanie pism pod nadzorem - prowadzenie wywiadów epidemiologicznych
      StPr/21/0432

      StPr/21/0433