Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych- mechatronicznych

Nr oferty: StPr/21/0440Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Mściwoja II 24, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych- mechatronicznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 01.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 do 4 046 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • przygotowanie pedagogiczne
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Nie jest wymagane doświadczenie zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH IM. FLORIANA CEYNOWY W KARTUZACH
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Mściwoja II 24, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Alicja Bieńczyk
      Numer telefonu: 058 681-16-15
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Skierowanie lub cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8.00-16.00
      Wykonywanie prac budowlanych w tym zbrojenia.
      StPr/21/0579
      data rozpoczęcia pracy od 12.05.2021
      wynagrodzenie od od 3 138 PLN

      Monter / składacz okien
      StPr/21/0584
      data rozpoczęcia pracy od 25.05.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Praca biurowa i terenowa w pełnym zakresie pracy jaką wykonuje geodeta.
      StPr/21/0542
      data rozpoczęcia pracy od 10.05.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 do 9 500 PLN

      REMONTY MIESZKAŃ I DOMÓW
      StPr/21/0544
      data rozpoczęcia pracy od 17.05.2021

      Rozliczanie mediów w obiektach objętych działalnością S.M.KASZUBY tj. analiza zużycia wody , c.o. i c.w.u. oraz energii elektrycznej za pomocą zintegrowanego systemu komputerowego , rejestracja odczytów i sporządzanie faktur z tym związanych. Współpraca z działem technicznym i księgowym. Umowa zlecenie od 01.09.2021 r., następnie od 01.2022 umowa o pracę.
      StPr/21/0517
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2021
      wynagrodzenie od od 28 PLN

      StPr/21/0472
      data rozpoczęcia pracy od 01.05.2021

      Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych- mechatronicznych.
      StPr/21/0440
      wynagrodzenie od od 2 800 do 4 046 PLN

      Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych - mechanicznych Umowa zawarta na czas określony lub nieokreślony.
      StPr/21/0441

      Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych - systemów energetyki odnawialnej. Umowa zawarta na czas określony lub nieokreślony.
      StPr/21/0442
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2021

      Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych- elektrycznych.
      StPr/21/0443