Kierowca samochodu ciężarowego

Nr oferty: StPr/21/0472Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wzgórze Wolności 11/3, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: -
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: - osoby z obszarów wiejskich lub w wieku 30-50 lat lub osoby o niedopasowanych kompetencjach lub kwalifikacjach zawodowych zarejestrowane w PUP w Kościerzynie.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: TRANSPORT ZAROBKOWY STANISŁAW MIOTK
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Tkaczyka 1, 83-400 Kościerzyna, powiat: kościerski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Magdalena Dyks
    Numer telefonu: 586802070
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Wykonywanie prac budowlanych w tym zbrojenia.
    StPr/21/0579
    data rozpoczęcia pracy od 12.05.2021
    wynagrodzenie od od 3 138 PLN

    Monter / składacz okien
    StPr/21/0584
    data rozpoczęcia pracy od 25.05.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Praca biurowa i terenowa w pełnym zakresie pracy jaką wykonuje geodeta.
    StPr/21/0542
    data rozpoczęcia pracy od 10.05.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 do 9 500 PLN

    REMONTY MIESZKAŃ I DOMÓW
    StPr/21/0544
    data rozpoczęcia pracy od 17.05.2021

    Rozliczanie mediów w obiektach objętych działalnością S.M.KASZUBY tj. analiza zużycia wody , c.o. i c.w.u. oraz energii elektrycznej za pomocą zintegrowanego systemu komputerowego , rejestracja odczytów i sporządzanie faktur z tym związanych. Współpraca z działem technicznym i księgowym. Umowa zlecenie od 01.09.2021 r., następnie od 01.2022 umowa o pracę.
    StPr/21/0517
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2021
    wynagrodzenie od od 28 PLN

    StPr/21/0472
    data rozpoczęcia pracy od 01.05.2021

    Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych- mechatronicznych.
    StPr/21/0440
    wynagrodzenie od od 2 800 do 4 046 PLN

    Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych - mechanicznych Umowa zawarta na czas określony lub nieokreślony.
    StPr/21/0441

    Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych - systemów energetyki odnawialnej. Umowa zawarta na czas określony lub nieokreślony.
    StPr/21/0442
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2021

    Nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych- elektrycznych.
    StPr/21/0443