Kierownik oddziału jednoosobowego

Nr oferty: StPr/21/1070Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Majkowskiego 1A, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Samodzielne prowadzenie salonu protetyki słuchu. Aktywne uczestnictwo w obsłudze klienta. Przeprowadzanie badań słuchu. Dobór aparatów słuchowych i innych akcesoriów. Wymagana chęć do rozpoczęcia szkoły protetyki słuchu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 10.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 do 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność
  • samodzielność
  • umiejętność obsługi klienta
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • średnie ogólnokształcące
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SONOVA AUDIOLOGICAL CARE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Prezydenta Gabriela Narutowicza 130, 90-146 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: Natalia Rakowiecka
      Numer telefonu: 537 800 587
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: pn-pt, Godziny : 8-16
      Prace ślusarskie. Pracodawca zainteresowany też osobami chętnymi do przyuczenia.
      StPr/21/1146
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2021
      wynagrodzenie od od 3 200 do 3 500 PLN

      Samodzielne prowadzenie salonu protetyki słuchu. Aktywne uczestnictwo w obsłudze klienta. Przeprowadzanie badań słuchu. Dobór aparatów słuchowych i innych akcesoriów. Wymagana chęć do rozpoczęcia szkoły protetyki słuchu.
      StPr/21/1070
      data rozpoczęcia pracy od 10.09.2021
      wynagrodzenie od od 3 000 do 4 000 PLN

      wykonywanie obrączek ślubnych - do przyuczenia
      StPr/21/1047
      data rozpoczęcia pracy od 06.09.2021
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      NAUCZANIE GEOGRAFII W SZKOLE PODSTAWOWEJ
      StPr/21/1039
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2021
      wynagrodzenie od od 644 PLN

      Prowadzenie autobusów wg ustalonego rozkładu jazdy, sprzedaż biletów. Przeciętne wynagrodzenie miesięczne netto powyżej 3 tys. zł. Praca na terenie powiatu kartuskiego i wejherowskiego. Wymagania: - Prawo jazdy kat. D, - kwalifikacja wstępna/ szkolenie okresowe (kod 95 w prawie jazdy)
      StPr/21/1001
      data rozpoczęcia pracy od 25.08.2021
      wynagrodzenie od od 22,5 PLN

      ? Utrzymywanie w nale?ytej czysto?ci przydzielonych do sprz?tania pomieszcze? ? Przygotowywanie ?rodków dezynfekcyjnych oraz dokonywanie dezynfekcji sprz?tu i pomieszcze? oddzia?u wed?ug ustalonego harmonogramu ? Wspó?praca z zespo?ami jednostek szpitala
      StPr/21/0850
      data rozpoczęcia pracy od 02.08.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      StPr/21/0472
      data rozpoczęcia pracy od 01.05.2021