Kelner

Nr oferty: StPr/21/1312Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 3 MAJA 36, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: 1. Obsługa klienta. 2. Obsługa imprez okolicznościowych. 3. Współpraca z kierownikiem. 4. Obsługa kasy fiskalnej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.11.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: MIŁOSZ Marcin Miłosz
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: GDYŃSKA 72, 80-209 Chwaszczyno, powiat: kartuski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Monika Miłosz
      Numer telefonu: 722266046
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv lub skierowanie;
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: pon - pt, Godziny : 8-16
      1. Obsługa klienta. 2. Obsługa imprez okolicznościowych. 3. Współpraca z kierownikiem. 4. Obsługa kasy fiskalnej.
      StPr/21/1312
      data rozpoczęcia pracy od 15.11.2021
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Prowadzenie autobusów wg ustalonego rozkładu jazdy, sprzedaż biletów. Przeciętne wynagrodzenie miesięczne netto powyżej 3 tys. zł. Praca na terenie powiatu kartuskiego i wejherowskiego. Wymagania: - Prawo jazdy kat. D, - kwalifikacja wstępna/ szkolenie okresowe (kod 95 w prawie jazdy)
      StPr/21/1001
      data rozpoczęcia pracy od 25.08.2021
      wynagrodzenie od od 22,5 PLN