Zamknij
REKLAMA

Kartuzy. Szykuje się pełne humoru popołudnie w KCK! Wystąpią Kumoterki

12:20, 26.05.2022 | M.Dz.
Skomentuj fot. UM Kartuzy
REKLAMA

W czwartek 9 czerwca w Kartuskim Centrum Kultury o godz. 18.00 wystąpi grupa teatralna, w skład której wchodzą słuchaczki Uniwersytetu Trzeciego Wieku. "Kumoterki" zaprezentują swój nowy program, w którym nie zabraknie humoru, ale też i nostalgicznych momentów. Wstęp wolny.

Pierwsze publiczne występy Kumoterek spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Po ponad dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią wrócą na scenę, by zaprezentować swój nowy repertuar. 

Panie przedstawią program artystyczny pn. "Zróbmy coś". Będzie duża dawka humoru, ale też klasyka, m.in. teksty Aleksandra Fredry. Nie zabraknie nostalgicznych i refleksyjnych momentów. 

Przed Kumoterkami gościnnie wystąpią aktorzy z Teatru Ostoja - podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Kartuzach. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18.00 w czwartek 9 czerwca. 

Kumoterki to grupa teatralna, która powstała pięć lat temu. Tworzą ją słuchaczki Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kartuzach. Swoje aktorskie talenty szlifują pod okiem Arkadiusza Urbana, aktora i instruktora teatralnego w Kartuskim Centrum Kultury. 

(M.Dz.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%