Zamknij
REKLAMA

Festiwal Przyjemności Muzycznych ze świetnymi artystami

14:24, 01.08.2018 | M.Dz.
REKLAMA
Skomentuj
fot. archiwum/M. Dzienisz

Grzegorz Turnau, Ania Rusowicz, Krystyna Stańko, Janusz Radek - takich artystów będzie można usłyszeć w Ostrzycach na plenerowej scenie nad Jeziorem Ostrzyckim. Wszystko to już 11 i 12 sierpnia.

Festiwal Przyjemności Muzycznych organizowany co roku w Ostrzycach przez powiat kartuski to impreza dla tych, którzy lubią muzykę nieoczywistą, inną od tej, którą można usłyszeć w wielu innych miejscach w regionie. Co roku prezentują się tu utalentowani i znani artyści polskiej sceny muzycznej. 

Już w sobotę 11 sierpnia usłyszymy tutaj koncert piosenek Kaliny Jędrusik, a także "Wieczór sowich piosenek w wykonaniu Grzegorza Turnaua (śpiew -fortepian) i Jacka Królika (wirtuoz gitary/znany muzyk sesyjny). W programie oprócz utworów znanych i popularnych kompozycji Turnaua znajdą się utwory Billy Joela i Johna Lennona i Paula McCartney'a. Na koniec zaśpiewa Ania Rusowicz - wokalistka, zdobywczyni czterech nagród Fryderyk, kompozytorka, tekściarka - osoba która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60tych i 70tych w Polsce.

W niedzielę 12 sierpnia wystąpi Zespół Wokalny 5/6, zaśpiewa także Krystyna Stańko, wybitna jazzowa wokalistka. Zaprezentuje ona utwory z płyty "Novos Anos" z przepięknymi bossa novami. Na zakończenie festiwalu wystąpi Janusz Radek, wokalista i kompozytor, a przede wszystkim charyzmatyczny frontman. 

(M.Dz.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone