Zamknij
REKLAMA

Wygraj podwójne zaproszenia na Muzyczne Mikołajki w Baninie

10:40, 05.12.2018 | M.D
REKLAMA
Skomentuj

Już w niedzielę 9 grudnia w Baninie odbędą się Muzyczne Mikołajki - W Krainie Dziadka do Orzechów. Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

W niedzielę 9 grudnia o godz. 13.30 w sali OSP w Baninie odbędzie się wyjątkowe muzyczne wydarzenie - w krainę Dziadka do Orzechów widzów zabiorą artyści związani z Operą Bałtycką w Gdańsku. Spektakl skierowany do publiczności w każdym wieku!

Razem z bohaterką bajki i jej nieoczekiwanym gościem publiczność wejdzie w zaczarowany świat Klary, zobaczy jak tańczą Śnieżynki i poczuje się jak armia ołowianych żołnierzyków wyruszająca do walki z Królem Myszy. Scenariusz i reżyseria Marzena Ostryńska - znana nie tylko najmłodszej trójmiejskiej publiczności m.in. z roli Giulietty w Tu!Tu!Opera

Jeśli chcecie, aby Wasze dzieci były bliżej wykonawców oraz brały czynny udział w spektaklu, zabierzcie ze sobą mały kocyk lub poduszkę do siedzenia.

Czas trwania spektaklu ok 40 minut. Miejsca nie są numerowane. Wejście na salę od godz. 13.15. Bilety: 18 zł normalny, 17 zł ulgowy z Kartą Mieszkańca Gminy Żukowo. Bilety do kupienia na ekobilet.pl

UWAGA KONKURS!

Agencja Port Art z Banina ma dla naszych Czytelników dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Kto jest autorem oryginalnego opowiadania Dziadek do Orzechów?

Odpowiedzi należy wysyłać na: [email protected] Na odpowiedzi czekamy do 7 grudnia do godz. 12.00. Każdy mail oprócz odpowiedzi zawierać musi imię i nazwisko nadsyłającego oraz numer telefonu (potrzebny do kontaktu w razie wygranej). Spośród nadesłanych maili rozlosujemy zwycięzców.

fot. nadesłane

 

(M.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone