Zamknij
REKLAMA

Wsiądź w kajak i pomóż Darkowi! Charytatywny darmowy spływ już w niedzielę

14:48, 22.03.2019 | M.Dzienisz
REKLAMA
Skomentuj
Zdj. ilustracyjne. fot. archiwum/M.Dz.

Kajaki-Słupia zapraszają na spływ kajakowy na rozpoczęcie wiosny. Wydarzenie będzie miało charytatywny charakter - podczas spływu zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na rehabilitację Darka, uczestnika Hydroaktywnych, który uległ ciężkiemu wypadkowi. Wciąż jeszcze są wolne miejsca!

Wyjątkowy charytatywny spływ Słupią już w niedzielę 31 marca. Kajaki udostępnione zostaną za darmo, warunkiem jest jedynie wrzucenie datku do puszki. Całość kwesty przeznaczona zostanie na leczenie Darka Brose - uczestnika "Hydroaktywnych". Niedawno uległ on ciężkiemu wypadkowi, w wyniku obrażeń zapadł w śpiączkę. Trafił do kliniki Budzik - jest 15 pacjentem placówki, który został wybudzony ze śpiączki. Teraz potrzebna jest mu kosztowna rehabilitacja. 

Program wydarzenia:

  • 9.30 - zbiórka - przystań Kajakowa „Kajlandia”,
  • 10.00 - spływ „Rynną Sulęczyńską”,
  • 12.00 - kontynuacja spływu z Kajlandii do Parchowa – kto nie chce płynąć Rynną Sulęczyńską może rozpocząć spływ z Kajlandii,
  • 16.00 - ognisko w Kajlandii, 
  • 18.00 - zakończenie.

Organizatorzy spływu zapraszają także tych, którzy nie mogą lub nie chcą płynąć, na wspólne ognisko. Na miejscu do kupienia będzie również poczęstunek - domowy bigos. Każdy, kto ma własny kajak, również może wziąć udział w spływie. 

Jeśli ktoś nie może przybyć, a zechciałby pomóc Darkowi, może wpłacić pieniądze na konto: Bank Spółdzielczy w Sierakowicach: 94 8324 0001 0041 7606 2000 0010.  Zgłoszenia na spływ oraz dodatkowe informacje: [email protected]

Zawody kajakowe Hydroaktywni odbędą się 8 czerwca. Wkrótce na naszym portalu więcej szczegółów na ten temat.

fot. nadesłane

 

(M.Dzienisz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone