Zamknij
REKLAMA

W Kartuzach odbędzie się Pomorski Konkurs Perkusyjny

15:01, 25.03.2019 | M.D
REKLAMA
Skomentuj
Zdj. ilustracyjne. fot. pixabay

W Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Kartuzach odbędzie się II Pomorski Konkurs Perkusyjny. Dzieci i młodzież ze szkół muzycznych, a także miłośnicy gry na zestawie perkusyjnym, o nagrody powalczą w czwartek 28 marca.

Państwowa Szkoła Muzyczna w Kartuzach organizuje II Pomorski Konkurs Perkusyjny. Skierowany jest on do uczestników będących uczniami szkół muzycznych w województwie pomorskim. Natomiast konkurs gry na zestawie perkusyjnym skierowany jest do perkusistów uczących się amatorsko, w domach kultury, ogniskach muzycznych oraz każdego miłośnika gry na zestawie perkusyjnym. Konkurs ten odbędzie się w 2 grupach wiekowych: do 12 roku życia i od 13 do 19 roku życia. Zgłoszenia trwały do 15 marca.

Jury konkursu oceniać będzie prezentację każdego uczestnika pod względem muzykalności, walorów brzmieniowych, sprawności technicznej, swobody zachowania na estradzie oraz ogólnej estetyki wykonania. Dla najlepszych wykonawców przewidziane są dyplomy i nagrody. 

Występy odbędą się w czwartek 28 marca w godz. 10.00-16.10. Ogłoszenie wyników nastąpi o godz 15.15 i 16.40.

fot. nadesłane

fot. nadesłane

REKLAMA
(M.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone